SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Witam wszystkich jestem nowy na tym forum..

No więc .. Mam 15 lat 170 cm wzrostu i 65 kg wagi. Chcialbym spalic moj brzuszek . Jestem w 7 dniu a6w tylko nie wiem jednej rzeczy . Czy a6w spala tkanke tłuszczową ? Bo niechce miec mięsni na brzuchu . Nie zalezy mi zeby miec kaloryfer tylko zeby spalic brzuch. Nie mam zbyt wielkich mozliwosci dlatego zdecydowalem sie na a6w tylko to jest podobno bd na wyrobienie miesni a nie splenia tkanki tłuszczowej...

Proszę o rady
Serdecznie pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Ja wiem ale czasami zdarzy mi sie zjesc troche tłustych rzeczy ... Ja sam sobie nie układam jadłospisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
6W przede wszystkim wzmacnia mięśnie, a jeśli spala to albo wcale albo baardzo śladowo. To spalenia najlepsze są różnorakie aeroby. No i bez diety ani rusz.

Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Hmm dieta jest a co do tych aerobów to nie mam za dozej mozliwosci do wykonywania hmm moze są jakies proste? proszę o kilka przykładów lub o jakis link ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Możliwości to na pewno masz, przecież biegać można wszędzie. Oprócz tego: pływanie, rower, skakanka, łyżwy itd. Znajdź w wyszukiwarce wiadomości na temat treningu HIT. Jest stworzony do spalania tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Jeszcze jedno moge wrzucic fotki brzucha sami ocenicie co powinienem zrobic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
http://img530.imageshack.us/my.php?image=imgp0384nt5.jpg http://img87.imageshack.us/my.php?image=imgp0382qh2.jpg


Oto fotki mojego brzucha proszę o rady jak w łatwy sposob znaczy nie mowie o meczeniu tylko jakie łatwe cwiczenia mozna zrobic zeby to spalic ? narazie wykonuje a6w..

Zmieniony przez - Chullo123 w dniu 2008-01-15 18:35:10

Zmieniony przez - Chullo123 w dniu 2008-01-15 18:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
1. Dieta
2. Aeroby
3. Brzuszki

Oto recepta na Twój brzuch. Nie jest źle !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
Jak kolega wyzej napisal - areoby oraz dieta.
Na poczatku tluszcz "schodzi" podaczas treningu silowego (a wlasciwie miesnie zaczynaja byc widoczne i nie zwraca sie juz uwagi na tluszcz szczegolnie , ze go duzo nie masz).

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
heh no dobrze to prosił bym tak : nie wiem oco zabatrdzo chodzi z tymi aerobami ... są jakies proste aeroby domowe? ile brzuszków mam robic? prosze dokładnie opis jestem zielony ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Prosił bym o odpowiedz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
Oto moje propozycje :

Jedyne co mi przychodzi na mysl to domowa skakanka.
Najlepszym aerobem jest jednak bieganie rownym tempem, 3-4 razy w tyg. na poczatek wystarczy 10 min.
Co tydzien dodawaj ok. 2-3 min. w miare mozliwosci.

Brzuszki (ktore same w sobie nie spala tkanki tluszczowej) mozesz robic w dni wolne od cw. areobowych, ale nie przesadz - do 4 serii na jednym treningu.

Pamietaj o diecie - dzial ODZYWIANIE.

Jesli jestes "zielony", to temat powinienes zalozyc w dziale dla zielonych lub chociaz poczatkujacych.

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobić?

Następny temat

problem ! pomocy

WHEY premium