SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2365
Witam, trenuje na silowni od okolo roku. Bralem juz po drodze rozne odzywki raczej slabsze, ale zdecydowalem sie na cos wiecej i od okolo miesiaca jestem na cyklu shock therapy ze stormem. Ogolnie moim celem jest przybranie masy miesniowej i jesli chodzi o wyglad,mase od klatki i wyzej jestem zadowolony ale mam wielki jak dla mnie brzuch ;/... Jak robic mase miesniowa spalajac przy tym brzuch ?? od 3 dni robie 6 weidera. Prosze o jakies propozycje. Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
Nie wydawaj pieniędzy bo to bez sensu w twoim przypadku. Było mówione 100000000x że tłuszcz spala się równomiernie wszędzie, NIE DA SIĘ MASOWAĆ ŁAP A PALIĆ BRZUCHA. Jak chcesz schudnąć to dieta redukcyjna(z ujemnym bilansem kcal) trening, aeoroby, interwały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch ! ! !

Następny temat

Plan treningowy na poczatek

WHEY premium