SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o ocenę ilości aktywności

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wadę postawy masz, wiesz o tym?

Tak szczerze, to ja nie wiem, co Ty chcesz odchudzać Brzuch Ci sterczy, owszem, ale to z powodu wady postawy a nie sadełka. Masz ładne, jędrne, wysportowane ciało To, co mogłabyś zrobić, to podrasować sobie plecy, bo to one tutaj odstają. Trochę szerokości by się im przydało
W tym celu zacznij ćwiczyć siłowo 3x/tydz. Ale tylko siłowo, mają być porządne, ciężkie treningi, po których już na nic sił nie będziesz miała. Plan treningowy już jakiś masz? ćwiczyłaś w ogóle kiedyś siłowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
no ten brzuch przede wszystkim. I nogi /szczególnie łydki/. O wadzie postawy nie wiedziałam, a dlaczego tak sądzisz? Albo jakiego typu to wada? Hmm zawsze mi sie wydawało, że plecy mam szerokie i masywne właśnie. No ostatnio coś tam zaczęłam chodzić na siłownię, ale to bardziej szukam co dla mnie będzie najlepsze i co da rezultaty :) Nigdy wcześniej nie ćwiczyłam. Myślałam o używaniu maszyn, które mi pokazał trener + wykroki z ciężarkami, które mi pokazywał i jeszcze jedno ćwiczenie, nie wiem jak się nazywa, że stoję prosto z ciężarkami i się gibię na boki taka prosta, pewnie to na talię :)

ale jestem tępa, dopiero zauważyłam, że odpisałaś 2 dni temu, a ja nie widziałam, że jest już 3 strona... :D

Zmieniony przez - Sunny00 w dniu 2012-05-07 12:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Garbisz się, wypychasz odcinek lędźwiowy kręgosłupa do przodu; mam też wrażenie, że cos jest na rzeczy z Twoimi kostkami/kolanami

W regulaminie masz link do gotowego planu trenigu siłowego dla początkujących, na maszynach właśnie. Zacznij nim ćwiczyć.

Jak jeszcze raz zaczniesz pyerdolić, że coś masz nie tak w sylwetce, to Ci trzasnę. Wyglądasz dobrze, musisz po pierwsze popracować nad postawą. Jeśli będziesz ładnie i czysto jadła (wszelki syf jest nu-nu-nu) to poprzez treningi siłowe całego ciała sylwetka "sama" się przemodeluje.

stoję prosto z ciężarkami i się gibię na boki taka prosta, pewnie to na talię

No na talię, na talie, a konkretnie: zwiększenie jej obwodu.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-07 15:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
co do kostek i kolan - faktycznie bolą mnie. Kurczę a ja tak bym chciała być zgrabniejsza, bez brzucha i z jakimś fajnym tyłkiem ;D
yy jak to zwiększenie...? Po co mi szersza talia, skoro juz teraz jej nie mam widocznej ;D coś ten trener mi tu namieszał :) a właśnie - moje wyliczenia kcal są ok? Bo mi dwa różne wyniki wyszły, w zależności od sposobu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez żadnych zbędnych wyliczeń Dawaj 130g białka, 80g tłuszczu i węglowodany, żeby dobić do 1900-2000kcal. Trening siłowy (bez opyerdalania się) 3x/tydz. + Twoje zajęcia i będzie cacy

Hehe... Widzisz tego pana?



Ma duże skośne mięśnie brzucha. Te, które w jakiś bzdurny sposób ktoś Ci kazał ćwiczyć opierając się na (nieprawdziwej) teorii, że rzekomo schudnie Ci talia. De facto może stać się coś zupełnie przeciwnego: skosy urosną i obwód się zwiększy

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-07 20:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
Ok ok :) zaraz sobie ściągnę tamten trening z podwieszonych :) a czy to musi być siłownia/dzień przerwy/siłownia - kiedyś coś takiego mi się gdzies uwidziało czy może być 2 dni z rzędu? Bo muszę sobie jakoś tą siłownię wcisnąć między to wszystko heh ;) a ten brzuch ma szansę zlecieć bez aerobów? Czy je na rozgrzewkę wrzucić jakoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się przyłożysz do siłowych, to zrozumiesz, dlaczego zalecamy dzień przerwy
Brzuch? Brzuch spadnie właśnie od treningu siłowego Pracujące mięśnie to żarłoki; Ty masz ustalony lekki bilans ujemny, masz dużo innych aktywności, więc im będzie głodno. A jak głodno, to chcą jeść. A co im zostanie do jedzenia, skoro w misce za mało? Sadełko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
zapewne chodzi o coś w rodzaju zakwasów i zmęczenia? :)
genialne wytłumaczenie, naprawdę :D Powiem szczerze, że przy moich wcześniejszych dietach ten bilans wydaje się być cudownym sposobem na przytycie, ale odkąd trochę zaczęłam czytać i słuchać co mówią "mądrzy ludzie" to zaufam tym kaloriom ;) najgorzej z białkiem, bo zostaje mi sam nabiał, skoro nie jem mięcha, ale jakoś to się da zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu laski na 2500kcal chudną

Jajeczka jesz? Rybki? Warzywa strączkowe? Odzywkę białkową sobie kup i juz masz problem białka rozwiązany.
Zajrzyj do dziennika Oveji, ona jest wege.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-07 21:41:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
ooo zaraz poszukam jej dziennika, może coś sklecę :) Jajka jem, ryb nie, strączkowe raz na ruski rok :) Odżywka taka jaką na masę stosują panowie na siłowniach? :D czy są jakieś różne rodzaje czy jak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

urika /jedynka/ odchudzić się raz na zawsze!

Następny temat

Wyjście z zapuszczenia w/g Moderatora

WHEY premium