SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o ocenę ilości aktywności

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
to dzisiejsza

1)
łyżka oleju z pestek winogron 124 kcal t:14
3 jaja po 60g 250 kcal b:22,5 w:0,9 t:17,5

2)
3 kromki wasy [wczoraj je "odkryłam", nie wiem w sumie czy 'mogę'?]
60 kcal b:1,5 w:12 t0,5
makrela w kremie pomidorowym 267 kcal b:23 w:10 t:15 [mam obiekcje co do sosu, bo pewnie chemia, ale inaczej nie przełknę makreli i tak mnie lekko brzydzi]

3)
spaghetti
[makaron ciemny, pomidory z puszki, tuńczyk, cebula]
łącznie to danie miało 575 kcal b:44,5 w:83 t:4,4

4)
wiejski ze szczypiorkiem
145 kcal b:16,5 w:7,5 t:3
rzodkiewki 9 kcal w:1
40g orzechów laskowych 252 kcal b:6 w:7 t:24,4

razem: 1682 kcal b:114 t:79


Miałam zamiar zrobić dziś zdjęcia porównawcze i pomiary, ale mam początek okresu, więc stwierdziłam, że nie warto, bo i tak napuchnięta się czuję. A w sumie jakoś i tak nie widzę różnicy :D

Zastanawia mnie tylko czy ja dobrze wykonuję ćwiczenia, bo jak robię np prostowanie kolan na maszynie to czuję ból w kolanach, no i generalnie w ćwiczeniach na nogi nie czuję jakoś ud ani pupy, tylko kolana.
W tym tygodniu kończy mi się karnet na siłownię, więc teraz ją zmieniam i znów w cenie karnetu będę miała personala, więc może tam mi ktoś powie naocznie czy faktycznie coś nie tak robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No jak CIę kolana bolą, to na pewno coś jest nie tak - albo z techniką/obciążeniem, albo z kolanami. Nagraj, pokaż.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
na stronie potreningu.pl w Twoim dzienniku żywieniowym jak wrzucisz to co jadłaś i klikniesz dodaj nowy wpis do dziennika to pod datą masz opcję generuj zrzut. Jak to klikniesz to zapisuje Ci te tabelkę z jedzeniem i później ją dodajesz jako ząłącznik przy odpowiedzi w własnym poście.



Zmieniony przez - Acela w dniu 2012-05-22 09:15:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
już wszystko wiem, dziękuje :) wchodziłam nie takim linkiem i nijak się nie dało zapisać tego :/

orzechy wrzuciłam, zeby dobić kcal i wartości odżywczych, nie wiem czy to prawidłowo? Lepiej jeść te dodatkowe kcal nawet jak nie czuję się głodna czy już zostać z mniejszą ilością zjedzonych wartości?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Warzyw nie wliczasz, nabiału max 150 g dziennie. DO poprawki.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
w żadnej ilości warzyw czy tylko tych w małych ilościach nie liczę? yy 150 g to jest jeden serek... :( to nie wiem jeszcze co będę jadła, coś pomyślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jako węglowodany liczymy:

Warzywa takie jak:
Karczochy
Gotowana marchew
Buraki
Ziemniaki
Zielony groszek
Okrę
Pietruchę
Seler
Dynie
Słodki ziemniak
seler
Oraz
Warzywa strączkowe

innych nie wliczasz.
https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-05-22 22:27:19

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
zmierzyłam się dziś i chyba jednak jakieś efekty są - nie imponujące, w niektórych miejscach nie drgnęło, ale w niektórych ciut ruszyło i mnie to podbudowało :)
od 14.05 (wtedy byłam po tyg diety i marudziłam, ze wzrosły mi wymiary, więc od nich teraz licząc) spadła mi pupa (2cm), z tego jestem niezadowolona, bo chciałam żeby rosła, a nie malała ;P muszę się na tym chyba mocniej skupić. No ale też mam mniej pod biustem, w talii (1cm), na wysokości pępka o 3 cm, oponka pod pępkiem o 3 cm, udo i jedno i drugie po 1 cm(mam nierówne wymiary ud i łydek), łydka lewa o 1 cm.
Oczywiście mierzyłam się na czczo, więc jak tylko cos zjem to brzuch znów się wypchnie, ale i tak jestem zadowolona :) Dziękuję bardzo za wszystkie wskazówki :)

Myślałam jak tu wykluczyć ten nabiał, na razie planuję więcej jajek jeść po prostu, a poza domem to jeszcze nie wiem :D a co jest nie tak z nabiałem? I czy mam unikać owoców? Nieraz czytałam, że same węgle, że słodkie itp. Ale w sumie zdrowe i smaczne, więc jak to z nimi jest?

Tylko zauważyłam, że na początku diety moje wypróżnianie się uregulowało, a teraz znów mam z nim problem - za mało piję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jajek nie liczysz jako nabiał.
Może za mało pijesz, może jesz za mało warzyw.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 781
miałam na myśli, że właśnie jajka zamiast wiejskich :)
a jeżeli w ciagu dnia wyjdzie, że mniej zjem to mam wieczorem dorabiać to np. orzechami czy jakimś posiłkiem żeby dobić do bilansu czy już lepiej nie wpychać na noc dodatkowych porcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

urika /jedynka/ odchudzić się raz na zawsze!

Następny temat

Wyjście z zapuszczenia w/g Moderatora

WHEY premium