SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje rady od osób z doświadczeniem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
2 miesiące temu skończylem cykl z stormem i shokiem+mutant mass+białko+animal pak+amino.bylem bardzo zadowolony z tego zestawu,naprawde poczulem te suple zwlaszcza shocka i storma.teraz chcialbym zrobic podobny cykl, równie mocny. zamierzałem spróbowac m-staka i/lub staka + oczywiscie jakis gainer,białko itp.ale na temat staka czy m-staka slysze rozne opinie, ze nie warte ceny itp. ostatnio zaczolem sie tez zastanawiac nad nano vapor+halo. który z tych 3 wariantów byscie mi polecili: m-stak+stak czy nano+halo?? czy moze jednak jeszcze raz sprawdzony storm+shock??i oczywiscie do tego dodatki typu gainer,białko,witaminy. prosze o rady osob które najlepiej miały do czynienia z wszystkimi wyzej wymienionymi suplami

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na pewno zestaw nano + halo bedzie lepszym rozwiazaniem, mozesz tez poleciec nano+storm, lub inne miksy z cenionych supli.

animale sa przereklamowane i nie warte swojej ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
Jak masz troche kasy to proponuje taki cykl no-sotgun+no-synhtesize i hyperfusion z hiteca plus prolongatum na noc oraz np mutant w ciagu dnia

Zmieniony przez - KrzychuWsP w dniu 2008-12-28 23:01:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
ja proponuje no-xplode+strom, do tego matrix i up your mass lub mutant. faftaq ma racje co do animali.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie miales rezultaty po braniu tych supli ?? bo zamierzam kupic storm+shock ale nie jestem jeszcze pewien bo mam cala puche nitrobolonu II ktore moge sprzedac kumplowi jesli bym sie zdecydowal na cos innego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
Darius15-powiem ci tak: miałem 3 konkretne cykle w zyciu; pierwszy z nitro II, drugi z nitro energizer i trzeci storm +shock.oczywiscie za kazdym razem jakies białko,carbo,amino itp.nitro II byla super,naprwde bylem zadowolony-bardzo duza pompa i siła,ale trzeba pamietac ze to pierwszy konkretny cykl.rok puzniej energizer-w porównaniu do II wypadł blado,przynajmniej takie mialem odczucia chociaz wymiary sie zwieszyly nawet niezle wiec nie moglem narzekac.ale shock+storm to poprostu masakra!!czulem to niesamowicie chociaz w pierwszym tyg zastanawialem sie czy nie przerwac ze wzgledu na mdlosci i bóle brzucha,ale po tyg przeszlo.wymiary poszly ładnie w góre np bic 2 cm w 6 tyg.chociaz przy tym cyklu trzyamlem chyba najgorzej diete.naprawde polecam ci shocka ze stormem chociaz jesli to twoj pierwszy cykl to mozesz wzisc cos slabszego a to zostawic na puzniej

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
na pierwszy cykl samo MONO a nie zaden stak kreatynowy!
zaczynaj od slabszych stakow..storm i shock to juz mocnniejszy jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc mam 350zł co kupić?? MASA

Następny temat

Suplementacja, a brak dobrej diety

WHEY premium