SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje pomocy:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A, to luz. Przy takiej nadwadze możesz spokojnie biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 531
wpierw trzba miec kondycje a ja jej nie mam

Patrzał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Jak nie bedziesz nic robić, to kondycji nie poprawisz Zacznij od zwykłego biegania czy truchtu po 20-30 minut. Tyle chyba dasz radę? Potem możesz wydłużać ten czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 531
20-30 minut?
coś Ty 10 nawet pewnie nie dam od kiedy rzuciłem pike nozna:)

Patrzał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
No to co zrobimy? Za ciebie mam biegać? To zacznij od szybkiego marszu albo nawet i od tych 10 minut, a potem wydłużaj o 5 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
O kurcze, moja mama kiedyś, 45-letnia kobieta z brzuszkiem, paląca przez 20 lat, nie uprawiająca nigdy sportu - ona jak zaczęła biegać to była w stanie 20 minut przebiec. Nie było szybko - ale jednak trucht, nie spacer.
Jeśli nie jesteś w stanie przebiec 10-15 minut w tym wieku to ja bym się do tego chyba nie przyznał. Serio.
Ubierz się jutro w dres, stań na jakiejś ścieżce gdzie możesz biegać i niech do Ciebie dotrze jak bardzo jest źle.
Może doda Ci motywacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 531
motywacji
no Ty raczej dołujesz
ale takie wypowiedzi to mnie g**** interesuja
narazie

Patrzał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505


Bez urazy, ale mnie więcej tyle ile mnie (nas?) interesuje Twój stan emocjonalny.
Powiedziałem fakt. Za ostro? Jeśli Ciebie to nie motywuje albo nawet dołuje - cóż, nikt nie powiedział, że redukcja będzie łatwa i że będziesz prowadzony za rączkę.
Masz już prawie 18 lat, w tym wieku zaczyna się płacić za swoje błędy.
Dobra wieść jest taka, że bez aerobów i tak możesz zrzucić tłuszcz. Ćwiczenia siłowe są ważniejsze.
Zła (złapiesz drugi dół) taka kondycja w takim wieku to jest powód do wstydu. Zamiast rozmyślać jak bardzo Ciebie te słowa dołują i jest Ci źle - idź pobiegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 531
spokojnie nie wiem czy bez aerobów jestem w stanie coś zrzucic
ale takie odpowiedzi typu idz pobiegać to wiesz
mój stane emocjonalny jest ok wiec nie czepaij sie bo Ty coś tam napiszesz to wiesz napisz komu innemu
zaczne sobie od szybkiego marszu a ty nie porównuj mnie do "kogoś tam"
bo akurAT TO NIE MOTYWUJE
TYLE ODEMNIE!!!!!!

Patrzał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
chlopaki !! Patrzał nie stresuj sie bo zmarszczek dostaniesz Szybki marsz na poczatek jest okej :)

Chcę piękną być tak jak dusza moja... :(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie oliwy pomocy

Następny temat

zmniejszyć brzuch ale powiekszyć klate.... specjaliści proszę o pomoc

WHEY premium