SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje 7kgmasy... Gainer??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
Witam musze przybrać 7kg mój problem tkwi w tym że jem poprostu troche mało. I teraz pytanie czy jak będę jadł więcej i będę brał gainera w odpowiedniej ilości to nabiore te 7kg?? Jesli tak to ile moze mi to zająć... Dodam że ćwicze 4 razy w tygodni po 1,5godz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Tak. Poza tym ucz się czytać - 3 lata stażu mam w sztukach walki a nie na siłowni.

Poza tym, widać, że nie warto marnować na Ciebie mojego czasu skoro zamiast podziękować wyśmiewasz się z wolontariuszy. Ban za chamstwo powinien być.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
gainer to tylko uzupełnienie diety
radze policzyc zapotrzebowanie kcal dokonac rozkładu na BTW
jedz wiecj kasz/ryzu/makaronu/płatkow a nie za gainera sie chcesz brac
masa pojdzie na dodatnim bilansie kcal nic szybko,powoli do celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
j.w

nie ma nic szybko, powoli do przodu - dieta to podstawa a nie gainer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
nowłaśnie o to chodzi że musze dostarczyć jakieś 3300kcal a dostarczam jakieś 2200kcal i jak bede jadł więcej to może sie to skonczyc bełtem poprostu mam chyba dosc mało pojemny żołądek dlatego pytam o gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
co nie dasz rady dawaj wiecej kasz/ryzu/makaronu czy owsianki i jedzisz przyzwyczaisz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
w ten sposób prubuje juz od dawna i mi nie wychodzi zaraz jak zaczełem cwiczyc to po krótkim czasie nabrałem 3kg ale potem juz nic stoje w miejscu ciężary tez i wydaje mi sie ze to przez mase ten przestuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
i wogóle ile moze zając nabieranie takich 7kg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ktoś ci sprawdzał trening?robiłeś przerwy regeneracyjne? moze tu tkwi problem
jak nie dajesz rady z normalnymi posilkami to sięgnij po tego gajnera,nic innego nie pozostalo
mi zajelo dokladne 3msc

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-08-17 15:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
przerwe miałem ostatnio jakies 2 tygodnie i mniej wiecej to samo treningi niby tez są dobre moge wam napisać moze znajdziecie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
A skąd wziąłeś ten tening? jeżeli z niepewnego źródła to daj do sprawdzenia chłopakom z SFD w dziale "trening dla początkujących".

Bierz sie za miche i tyle=)
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1416
Jak masz dobra przemiane to kilka lat jakoś ,ja wlasnie tak mam i bez diety to moge zjadac i 8 czekolad naraz codziennie i waga stoi w miejscu , musisz trzymac diete co nie jest latwe i czekac ... albo siegnac po cos mocniejszego co wiekszosc teraz ludzi robi niestety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIetypowa dieta :(

Następny temat

Szlak trafia - klatka

WHEY premium