SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna pomoc!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
ciężko będzie ci zrzucić zbędne kilogramy zdobywając mase mięśniową.Niestety musisz sie zdecydować,albo masa mięśniowa i co za tym idzie także tłuszczowa.Bo niemożliwą rzeczą jest nabranie samych mięśni i spalenie przy tym tłuszczu.Jeśli jednak chcesz stracić zbędną tkanke a niemasz kasy na diete,staraj sie chociaż jeść zdrowo( oczywiście nie masz sie głodować) i możesz stosować jakieś aeroby n.p biegi,basen.Jest jeszcze rozwiązanie które więcej kosztuje...walisz diete w której zwiększasz ilość białka do 3g na kilogram a węgle zmniejszasz do 4gr na kilogram.Jednak to kosztuje a i tak niepozwoli ci osiągnac zamierzonego efektu w pełni( a jak pisałes wyżej jest zasadniczy problem "brak kasy" )powodzenia

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
tylko sie nie gloduj pod zadnym pozorem!!!
jak to robisz, twoj organizm mysli ze sa ciezkie czasy i odklada wlasnie tluszczyk co by mogl przezyc, metabolizm sie spowalnia i wogule - czyli efekt dokladnie odwrotny od zamierzonego. NIGDY tego nie rob

wydaje mi sie ze masz dwa wyjscia
1. zaczac masowke low-carb i chwycic mase miesniowa i oczywiscie tluszczowa tez, i rzezbic sie poznie - to znaczy pozniej przejdziesz na ckd i spalisz tluszcz
2. spalic tluszcz na ckd do zadowalajacych cie wynikow i potem masowke zacznij low-carb z aerobami i modlitwami co by sie nie otluscic

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
hej to znowu ja. ( dieta CKD)wiec tak obliczalem sobie mniej wiecej i z uzyskaniem 140g bialka ( waze 71kg) niebedzie problemu- nawet wiecej moge miec.
1 jednak mam problem z osiagnieciem wymaganej ilosci gram tłuszczy i mam zaduzo weglów w swojej diecie ( zaraz napisze i dam do sprawdzenia ). 2 chcialem sie zapytac ktore tłuszcze powinny sie znaleźć w mojej diecie ( tylko zeby byle one w miare tanie:)
3 czy ser żółty moge spożywac ??bo kiedys czytalem ze nie wiec niewiem. 4 czy np konserwa turystyczna może tez sie znaleźć w mojej dietce ???
5 aha i jeszcze jedno . niewiem czy narazie zrezygnuje z chleba i chcialem sie dowiedziec czy moge smarowac go masłem roślinnym ( teraz takiego uzywam)???czy cos innego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
pokaż dietke to zobaczymy....konserwa w puszce odpada,podobnie jak ser żółty...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
masło też....lepiej nasączy chleb odrobiną oliwy z oliwek

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
oto moja dietka narazie jest taka :

7.00
mleko 2% 0.5l + płatki owsiane 100g
10.00
kefir 2%(duzy 400g )+ 2 kanapki z szynka, ser żółty, ewentualnie jeszcze ser biały ale troszke
13.00
2kanapki + 2 cale jajka lub z konserwa turystyczna
16.00
pierś z kurczaka lub śledź solony lub śledź w oleju
19.00
ser bialy( pół kostki) + 50 g makaronu lub tuńczyk w wodzie ( mozna tez go dodac )
22.00
tuńczyk w wodzie lub ser biały( pół kostki )




ser bialy oczywiscie chudy .



wiec oceniajcie i powiedzcie cos jest zle a co jest dobrze ( jezeli jest ) .
doradźcie mi w jakie tłuszcze mam sie zaopatrzyc . co wyrzucic a co dodac ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
wiem ze brakuje tu paru rzeczy ... ale naazie zaczolem ja sobie ukladac i wole wiedziec odrazu co jest zle a co nie . wiec czym mam zastapic ser zółty i konserwe . i czy moge sobe jesc rybke w oleju taka w puszce ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6195
pare uwag (bo nie podales dokladnych porcji)mleko i przetwory typu jogurty bierz odtluszczone, konserwa turystyczna to w wiekszosci sam tluszcz

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Ser żółty odpada? Co wy opowiadacie! To bardzo dobre źródło wapnia i białka na CKD. Oczywiście w odpowiedniej ilości

Jestem zdecydowanym zwolennikiem żółtego serka. Zagryzam nim sobie w pracy pierś z kurczaka, która w innym wypadku jest ciężka do przełknięcia.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
wiec juz niwiem jak juz to ma byc ???? ehhh ....... moze ktos mi w koncu doradzi jak to ma byc ?? zalezy mi na tym . z góry dzieki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cieple ubieranie sie a spalanie tluszczu

Następny temat

Apetyt

WHEY premium