SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na mase do oceny. ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 348
Witam, 180cm przy wadze 68-70. Dieta jest na masę.
2g białka/kg 5g węglowodanów/kg bardzo proszę o ocenę.
o 13 mam problem bo nie wiem jaki drugi posiłek mam jeść w szkole. A z całej diety wyszło mi 3071kcal 141g białka i 340g węglowodanów. I jeszcze problem że w posiłku w szkole musi być szynka bo na kanapkę nie położę sobie piersi ;(.


07:00 Szklanka kawy + 3x łyż.cukier
3x Jajko na twardo
3x Kromka chleba razowego
10:00 30g Masła
3x Plaster szynki wieprzowej
6x Kromka chleba razowego
13:00


16:00
180g Ziemniaków tłuczonych
3x Kotlet mielony smażony
10g Masła

17:00 Trening
19:00
100g Płaków owsianych
2x Szklanka mleka 3,2 %

22:00
100g Twarogu pół tłustego
100g Śmietany 12%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
przeczytaj podstawy proszę i poptem popraw diete

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 348
aż tak źle?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 291 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7731
"I jeszcze problem że w posiłku w szkole musi być szynka bo na kanapkę nie położę sobie piersi ;(."
Dlaczego?

Poczytaj o podstawach układaniu diety a następnie ja tutaj wrzuc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13566
Poczytaj !!
I wywal śmietane i cukier.Jedz kurczaka w szkole
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 348
Ok, poczytałem i ją zmieniłem.

I posiłek 7:00
* Platki owsiane 100g + 200ml mleka
* 3 jaja kurze całe
* Białko: 41g, Węglowodany: 81g, Tłuszcz: 27g
II posiłek 10:00
* Pierś z kurczaka 85g
* 6 Kromek chleba razowego
* Białko: 28, Węglowodany: 109g, Tłuszcz: 41g
III posiłek 13:00
Tu czekam na wasze propozycje.
IV posiłek 16:00
* 180g Ziemniaków tłuczonych
* 3x Kotlet mielony smażony
*Białko: 50g, Węglowodany: 47g, Tłuszcz: 50g
17- 19 Trening
Po treningu
. 60g Carbo
. Białko: 0g, Węglowodany: 56g, Tłuszcz: 0g
V posiłek 19:00
* 75g Makaronu
* 2 jaja kurze całe
* Białko: 24g, Węglowodany 51g, Tłuszcz 7g
VI posiłek 21:00
* 100g Twarogu pół tłustego
*Białko: 20, Węglowodany: 8, Tłuszcz: 2g


Łącznie wyszło 163g białka, 352g węglowodanów.
Co wy na to?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
I posiłek 7:00
* Platki owsiane 100g + 200ml mleka
* 3 jaja kurze całe
orzechy włoskie
* Białko: 41g, Węglowodany: 81g, Tłuszcz: 27g

II posiłek 10:00
* Pierś z kurczaka 85g
* 6 Kromek chleba razowego
masło
warzywa
* Białko: 28, Węglowodany: 109g, Tłuszcz: 41g

III posiłek 13:00
Tu czekam na wasze propozycje.
mięso/ryba/jaja
kasza/makaron/ryz
oliwa
warzywa

IV posiłek 16:00
mięso/ryba
kasza/makaron/ryz
warzywa
*Białko: 50g, Węglowodany: 47g, Tłuszcz: 50g

17- 19 Trening

Po treningu
. 60g Carbo
. Białko: 0g, Węglowodany: 56g, Tłuszcz: 0g

V posiłek 19:00
ziemniaki
mięso
* Białko: 24g, Węglowodany 51g, Tłuszcz 7g

VI posiłek 21:00
* 100g Twarogu pół tłustego
olej lniany
warzywa
*Białko: 20, Węglowodany: 8, Tłuszcz: 2g

popraw i policz ile wychodzi btw, podaj równiez tluszcze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny i poprawy

Następny temat

Dieta do oceny (POMOCY:))

electro
Polecane artykuły