Witam,mam zamiar zmienić swój plan treningowy,znalazłem ten plan http://forum-kulturystyka.pl/treningi/3_dniowy_trening_na_mase_dla_poczatkujacych.html,i jak dla mnie to pasuje,ale zastanawia mnie jedno:czemu jest w niektórych ćwiczeniach 16 powtórzeń,skoro na masę robi się max 12?.Czy coś się w tej kwestii zmieniło pod moją nieobecność na forum,czy po prostu ja coś pomieszałem?:P
Zmieniony przez - jjfight w dniu 2011-01-08 19:56:51
Zmieniony przez - jjfight w dniu 2011-01-08 19:56:51
Krzysztof Piekarz