Witam..z poczatkiem stycznia zaczalem znowu trening i ulozylem sobie taki plan troche czytalem o FBW ale prosilbym o opinie bardziej doswiadczonych ludzi..tak ogulnie to w tym roku skoncze 17 lat mam ok 190cm i waze ok 77kg..podziele trening na 2 zestawy cwiczen ale narazie mam jeden poniedzialek-sroda-piatek..:
Klatka-wyciskanie na laweczce prostej 3s
Barki- military press 2s
Tricepsy-wyciskanie sztangi z rozchwytem ok 15 cm/lub cwiczenie hantlem za glowe..nie wiem jak sie to poprawnie nazywa..ok2s
Plecy-wioslawanie sztanga 2s
Nogi -przysiad ze sztanga 2s
-podsnoszenie na palsach ze sztanga 2s
Biceps-uginanie ramion ze sztanga/lub hantlem w chwycie mlotkowym..
To tyle przerwy robiesobie ok 2min miedzy seryjkami..
Prosze o wszelskie poprawki i opinie z gory dzieki :)
Zmieniony przez - Domil94 w dniu 2011-01-08 13:14:35
Klatka-wyciskanie na laweczce prostej 3s
Barki- military press 2s
Tricepsy-wyciskanie sztangi z rozchwytem ok 15 cm/lub cwiczenie hantlem za glowe..nie wiem jak sie to poprawnie nazywa..ok2s
Plecy-wioslawanie sztanga 2s
Nogi -przysiad ze sztanga 2s
-podsnoszenie na palsach ze sztanga 2s
Biceps-uginanie ramion ze sztanga/lub hantlem w chwycie mlotkowym..
To tyle przerwy robiesobie ok 2min miedzy seryjkami..
Prosze o wszelskie poprawki i opinie z gory dzieki :)
Zmieniony przez - Domil94 w dniu 2011-01-08 13:14:35
Krzysztof Piekarz