SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Budowa czystej masy, FBW z Danii.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Hej mam pytanie czy mógłbyś podać swój mail - miałbym kilka pytań do Ciebie o rynek Duński - jakie odżywki są na rynku, jak wyglądają sklepy z odżywkami, itd. Oczywiście o ile bedziesz miał ochote opowiedziec o tym.
pozdrawiam Paweł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
siema.
polecam fbw 15 10 5, sam nim trenuje, sa efekty;)
co do tego że wczesniej robiłes 15x często to nie znaczy że nie dasz rady 5;]
ja przed fbw nie ogarniałem i myślałem więcej to lepiej:) robiłem po 30 powtórzen na 1 serie:P
i potem 15 10 5 i super wchodzi;]
wiec jeszcze raz polecam i zapraszam do mnie(profil)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11226
Jeśli trening wychodzi ci ponad 2,5 h i narażasz się na pewny katabolizm + ogromy wyrzut kortyzolu który na dłuższą metę będzie utrudniał albo nawet blokował spalanie tłuszczu.

Jak mierzyłeś bf? Bo pomiar jest prawdopodobnie błędny - 10% bf i 1kg w ciągu miesiąca to nawet pro na koksie nie są w stanie zrzucić.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw

Następny temat

Proszę o pomoc w treningu.

electro
Polecane artykuły