Hej mam pytanie czy mógłbyś podać swój mail - miałbym kilka pytań do Ciebie o rynek Duński - jakie odżywki są na rynku, jak wyglądają sklepy z odżywkami, itd. Oczywiście o ile bedziesz miał ochote opowiedziec o tym.
pozdrawiam Paweł
pozdrawiam Paweł
