SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomoze ktos jaki cykl ze stakiem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 201
jaki wybrac stack cellpump + xpand moze no shot gun+ cm3 moze inne propozycje?

powoli do celu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
2 opcja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6352
xpand + mono wspominam bardzo dobrze

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7519
2 opcja jet fajna ale ja bym proponował
no-xplode + jabłczan
lub
cell pump + Jack3d
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 201
riddik moze masz jeszcze jakas opcje jak dawkowac jack3d z cellpumpem bo raczej to zamowie ??

powoli do celu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 201
moze cell pump rano jack3d przed treningiem i cell pump po treningu?

powoli do celu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113001
mono + meso, 1mr, flashover.
jack3d imo to juz przeżytek - za duzo trzeba sypać...

#musicislife

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 201
a mozna by zrobic tak? x pand + cm3 tylko jak to zastosowac wiem ze kazdy ma swoja wlasna opinie i nie kazdy sie zgodzi z kazdym prosze tylko o jak najlepsze rozwiazanie chcialbym polaczyc cos dobrze do 200zł

powoli do celu

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecnie jade CM3 + Xpand.
Polecam ;]
Xpand tylko przed treningiem.
Po i DNT cm3 ;]
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
daj ankiete dzialu, bo tak w ciemno, to mozemy dlugo gdybac, jak wkleisz, to bedzie wiadomo, bo jest ok dla ciebie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7519
co do dawkowania to rano 1 porcja cell pumpa 5 g
na 30 min przed treningiem 1 porcja Jack3d-a (po 2 tygodniach mrzesz dać 1,5 dawki)
i po treningu 1 porcja cell pumpa
A co do tych odzywek cell pump nadaje się idealnie jak uzupełnienie a Jack3d świetnie pobudza i daje fajna pompę .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kluczowy Suplement

Następny temat

syntrax nectar czy Syntrax Whey Shake

electro
Polecane artykuły