Witam, wracam na siłownie po pół rocznej przerwie. Chciałbym sie dowiedziec jaki trening najlepiej byloby teraz zastosowac, uwzgledniajac to ze cwiczyc moge w czwartki , soboty i niedziele.
Co jesc rano skoro trening jest na okolo godzine 10-11?? i jak ulozyc posilki okolo treningowe?? Z gory dzieki za odpowiedz :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 70
Wzrost: 175
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: rok
Uprawiane inne sporty: różnie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full
Dieta: trzeba zrobic
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Co jesc rano skoro trening jest na okolo godzine 10-11?? i jak ulozyc posilki okolo treningowe?? Z gory dzieki za odpowiedz :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 70
Wzrost: 175
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: rok
Uprawiane inne sporty: różnie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full
Dieta: trzeba zrobic
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz