Witam chciałbym was prosić o ocenienie tej diety i ewentualnej poprawie, i jeszcze jedno pytanie czy tą odżywkę trzeba brać? Jeśli nie to czym ją zastąpić? W ogóle mam odżywkę tyle, że mi nie smakuję... A jeśli da się ją czymś zastąpić to czy efekty po siłowni będą takie same?
Wzrost: 185cm
Waga: 68kg
Wiek: 16 lat
Śniadanie 7 - 00
Płatki owsiane 80g
Mleko 0,5% 300g
Biały ser 100g
II Śniadanie 9 - 40
Jajecznica z 5 jaj
Bułki razowe 2szt.
III Posiłek 12 - 20
Serek wiejski 250gr
Pieczywo razowe 150gr
Posiłek
przed treningowy
Ryż brązowy 80g
Filet z kurczaka
Oliwa z oliwek 10g
Od razu po treningu
Odżywka Carbo 50g
Makaron razowy 100gr
Posiłek po treningowy (ok. 40 min. po treningu)
Tuńczyk 1 puszka: )
Pieczywo razowe
Kolacja ok. 22 - 30
Biały ser 100gr
Oliwa z oliwek
Wzrost: 185cm
Waga: 68kg
Wiek: 16 lat
Śniadanie 7 - 00
Płatki owsiane 80g
Mleko 0,5% 300g
Biały ser 100g
II Śniadanie 9 - 40
Jajecznica z 5 jaj
Bułki razowe 2szt.
III Posiłek 12 - 20
Serek wiejski 250gr
Pieczywo razowe 150gr
Posiłek
przed treningowy
Ryż brązowy 80g
Filet z kurczaka
Oliwa z oliwek 10g
Od razu po treningu
Odżywka Carbo 50g
Makaron razowy 100gr
Posiłek po treningowy (ok. 40 min. po treningu)
Tuńczyk 1 puszka: )
Pieczywo razowe
Kolacja ok. 22 - 30
Biały ser 100gr
Oliwa z oliwek
Krzysztof Piekarz