Witam.Wszystkie zadane za chwile pytania dotycza mojego kumpla,a wiec chce on osiagnac przyrost masy miesniowej prze jednoczesnej redukcji.Wybral HMB<chodzi o troszeczke spalenia tluszczyku> gdyz spalacz+mono<zle polaczenie>Dieta,trening,staz odpowiednie
Ma:
200 cabsow-Olimp Creatine Mega Cabs
240 cabsow-Vitalmax Tri Creatine Malate
HMB-minimalna suplementacja 3 miechy<taki zamiar>Teraz ktore Olimp czy Trec<bardziej to>???
Jak to dawkujemy???
Z gory dzieki za odpowiedz
Ma:
200 cabsow-Olimp Creatine Mega Cabs
240 cabsow-Vitalmax Tri Creatine Malate
HMB-minimalna suplementacja 3 miechy<taki zamiar>Teraz ktore Olimp czy Trec<bardziej to>???
Jak to dawkujemy???
Z gory dzieki za odpowiedz

Krzysztof Piekarz