Szacuny
3
Napisanych postów
808
Wiek
42 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8218
Mam pytanie odnosnie aminokwasow, ktore mam wybrac i jakie sa roznice miedzy nimi. Zostaly mi polecone takie oto buteleczki (mam przyjmowac 50 ml po treningu razem z kreatyna i vitargo).
Szacuny
3
Napisanych postów
808
Wiek
42 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8218
dzieki za rade, ale moje pytanie bylo inne, nie o bcaa ani tabletki mi chodzilo. Bcaa mam mimo wszystko a proszek podobno lepszy troche od tabletek jest, ale to niewazne, o co innego pytalem.
Szacuny
6
Napisanych postów
1822
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
41040
Nie podałes ile wazysz wiec ciezko powiedziec ile tego masz pic ,masz zamiar stosowac to w celu? redukujesz wage?, po silowni normalnie? , trenujesz SW?
Szacuny
3
Napisanych postów
808
Wiek
42 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8218
tez nie o to pytam. Ja wiem ile mam brac. Chodzi mi tylko czy sa jakies roznice miedzy tymi aminokwasami, jeden nadaje sie do czegos innego niz drugi czy cos takiego? Czy po prostu amino to amino i nie ma niemalze zadnych roznic?