SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Które aminokwasy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8218
Mam pytanie odnosnie aminokwasow, ktore mam wybrac i jakie sa roznice miedzy nimi. Zostaly mi polecone takie oto buteleczki (mam przyjmowac 50 ml po treningu razem z kreatyna i vitargo).

DYMATIZE Super Amino Liquid 946ml

MULTIPOWER Professional Amino Power 1000ml
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Chyba bardziej ekonomiczne będą tabletki, a już najlepszym pomysłem będzie BCAA w proszku.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8218
dzieki za rade, ale moje pytanie bylo inne, nie o bcaa ani tabletki mi chodzilo. Bcaa mam mimo wszystko a proszek podobno lepszy troche od tabletek jest, ale to niewazne, o co innego pytalem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41040
Nie podałes ile wazysz wiec ciezko powiedziec ile tego masz pic ,masz zamiar stosowac to w celu? redukujesz wage?, po silowni normalnie? , trenujesz SW?

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8218
tez nie o to pytam. Ja wiem ile mam brac. Chodzi mi tylko czy sa jakies roznice miedzy tymi aminokwasami, jeden nadaje sie do czegos innego niz drugi czy cos takiego? Czy po prostu amino to amino i nie ma niemalze zadnych roznic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Dymatize ma zestaw aminokwasów, w Multipowerze są chyba tylko trzy arginina, ornityna i lizyna.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8218
czyli mimo nizszej ceny dymatize lepsze?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Jako aminokwasy na pewno będą lepsze te Dymatize, mieszanka Multipowera-to coś w stylu boostera hormonu wzrostu.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
sztojak
ale to ma byc eaa czy bcaa?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy brać

Następny temat

Kreatyna i Carbo

electro
Polecane artykuły