SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

które aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
witam,
zamierzam kupić aminokwasy i tu pojamia się pytanie- czy kupic bcaa czy bardziej złożone aminokwasy? Z bcaa brałbym Olimp - BCAA Xplode z tych bardziej złożonych Controlled Labs - Purple Wraath, a może wziąść oba. Jeśli zdecydowałbym się na oba to pojawia się kolejne pytanie- jak je brać? PW przed treningiem a BCAA po? czy na odwrót? Czy kupowanie tych dwóch produktów ma sens? Może powinienem kupić samo bcaa albo samo PW. Mój cel na najbliższe tygodnie to rzeźba.
z góry dzieki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
odnośnie nerek: https://www.sfd.pl/kreatyna__nie_bylo_takiego_pytania-t895398.html

beta-alaniny jest pod dostatkiem i w PW i w Vpx - Power Shock, nadto oba te suple zawierają arginine i aminokwasy - dlatego wybrałem te dwie odżywki- wydawały mi sie najbardziej kompleksowe przed treningiem tzn. beta alanina na zmęczenie, arginine na ukrwienie i przepływ krwi i aminokwasy, żeby "coś" dobrego w tej krwi płyneło w czasie workoutu.

Ale moje pytanie sprowadze się do tego, czy jest sens brania po treningu bcaa xplode? czy może styknie tych aminokwasow jak sobie przed treningiem walne PW ( ewentualnie vpx ) tylko o to mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
pw wez sobie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
też sie skłaniam ku PW, ale mam jedną wątpliwość, mianowicie PW ma w składzie arginine, beta-alanine i jabłczan cytruliny- a więc substancje, które nie są potrzebna po treningu, dlatego też pomyślałem żeby przed treningiem brać PW a po treningu bcaa xplode, który ma też w składzie L-glutamine, mogę kupić oba suple- nie zmarnujął się, gdyż mam zamiar ćwiczyć dlugie lata:) tylko pytanie czy jest sens brania dwóch różnych aminokwasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
jedne wystarcza ,dasz PW przed treningiem i wystarczy, po treningu zjesz sobie posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
tylko czy sam posiłek po treningu wystarczy, żeby zachamować katabolizm, na siłke chodze już rok, z dietą, rozpisanymi z głową planami treningowymi, z supli to białko jako uzupełnienie diety i po treningu zawsze brałem bcaa i carbo, po tym roku zrobiłem ładną masę, a teraz, że tak to ujmę chciałbym tą masę wyrzeźbiź ogólnie rzecz ujmując, dlatego pomyślałem żeby przed ćwiczeniami brać PW które zabezpieczy mięśnie i z racji bogatego składu da troche więcej siły i wytrzymałości do ćwiczen, a po treningu walnąć mieszankę carbo z bcaa xplode, żeby katabolizm zastopować, dobrze kombijuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
mówiąc o tym bcaa i carbo po treningu miałem na myśli zjedzenie ich od razu po zejściu do szatni, posiłek potreningowy jem swoją drogą ( ale zanim wrócę z siłki i coś ugotuje to mija co najmniej pół godz. )
w kwestii pytania - znalazłem w ofercie sklepu sfd takie cuś Vpx - Power Shock. może to brać przed treningiem a po treningu bcaa + carbo - zresztą mniejsza z tym co po treningu, co wziąść przed, żeby dłużej i intensywniej ćwiczyć- Vpx Power Shock czy PW, a może aakg sobie sprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
praktyczne podales 3 rozne produkty.
najpierw dokladnie poczytaj czym sa i pomysl czego ci trzeba, a przede wszystkim czego oczekujesz od produktu ktory spozyjesz przed treningiwm?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napewno ci lepiej wyjdzie dobry posilek białko+wegle po treningu niz bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 136
hmm, zgodnie z opisem producentów na stronie sklepu sfd:
- Purple Wraath to produkt zawierający w sobie mieszankę aminokwasów niezbędnych (EAA), aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz związków zwiększających zdolność
wysiłkową organizmu (siła, wytrzymałość etc.)

- Firma VPX jako pierwsza stworzyła połączenie BCAA z cząsteczkami azotowymi, to prowadzi do uzyskania lepszej pompy treningowej, oraz przyspieszenia anabolizmu.

napewno nie jestem ekspertem w kwestii suplementacji ale to moim zdaniem nie sa różne produkty- oba to coś jakby połączenie aminokwasów z boosterami azotowymi.

eekg - to fakt, rożni się od w/w supli.

A mi chodzi tylko o jedno - planuje zmienić plan treningowy na bardziej intensywny - siłka 4 razy w tygodni, długie i intensywne sesje treningowe i chciałem kupić coś co da mi troche mocy i wytrzymałości na te treningi oraz coś co poprawi regenerację. Od razu pomyślałem o aminokwasach i po przejrzeniu ofert doszedłem do wniosku, żeby przed treningiem stosować PW ( ewentualnie tego VPX Power Shocka ) a po treningu bcaa xplode + carbo. i tu pojawia się krótkie pytanie. czy taki zestaw ma sens? dodam, że dieta jest cud miód włącznie z posiłkiem potreningowym, z góry dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreta+beta alanina

po treningu
białko zwykly koncentrat + wegle proste vitargo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki na mase do 300zł

Następny temat

Polecacie Takie Suplementy ????

WHEY premium