SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które aminokwasy najlepsze .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Cześć , mam 17 lat i nie wiem jakie aminokwasy kupić . Zależy mi żeby jak najszybciej rozbudować mięśnie i słyszałem że aminokwasy są odpowiednią odżywką dla mnie . Ostatnią odżywką jaką zażywałem było białko Olimp Whey protein complex 100% i właśnie mi siękończy dlatego chce zamienićja na aminokwasy . Liczę na waszą pomoc i z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
BCAA. sfdowskie calkiem dobrze wychodza lub Activlab

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale w activlabie jest glutamina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
AmatorKrk
Cześć , mam 17 lat i nie wiem jakie aminokwasy kupić . Zależy mi żeby jak najszybciej rozbudować mięśnie i słyszałem że aminokwasy są odpowiednią odżywką dla mnie . Ostatnią odżywką jaką zażywałem było białko Olimp Whey protein complex 100% i właśnie mi siękończy dlatego chce zamienićja na aminokwasy . Liczę na waszą pomoc i z góry dzięki


chcesz kupić aminokwasy bo miałeś białko (??)

zastanów się czym jest odżywka białkowa (do czego służy, np.)

jeżeli szukasz aminokwasów całodziennych - nie ma sensu , zostań przy WPC

jak BCAA potrzebujesz to HiTec jest świetny (ze smakowych)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32459
Z tego co czytam to dieta raczej kuleje zacznij od niej, następnie ewentualnie suple. Żeby nie było że nie na temat to aminy warte uwagi:\
- Hi-Tec 7/10g
-Activlab 7/10g
-Rx gold 9/10g
-Mr. Big 9,5/10g

>>kocham mojego Aniolka o przeslicznym usmiechu<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
TO inaczej , jak możecie się pewnie domyśleć jestem amatorem i potrzebuje torche pomocy ;P Co do diety to nie mam wyszczególnionej dokłądnie ile gram czego mam jeść , nie jem żadnych słodyczy czy pustych kalorii typu fastfoody czy czipsy . Odżywiam się zdrowo jem 4 posiłki dziennie z czego jeden po siłownie bogaty w białko to znaczy kurczak/stek + ryż + warzywa . Na kolacje jem białko w postaci twarogu lub jajka . Potzebuje jąkąś odżywkę która przyspieszyłaby efekt mojej pracy . Myślałem że aminokwasy są dobrym rozwiązaniem . Do tej pory jak wcześniej wspominałem piłem białko Olimpu ale mam wrażenie że to nic nie daje . Wiecie może co najlepiej siędla mnie nada ? Mam 183 cm i waże 73 kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ja bym dopial odzywianie suple na razie nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
A tak torche jaśniej ? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
bialko sklada sie z aminokwasow. Wiec jesli zrobisz porzadna diete to aminokwasy beda Ci zbedne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
A jest coś innego co sprawi że ćwiczenia na siłowni staną się bardziej efektywne i efektowne ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór odżywek!

Następny temat

Kreatyna, pytania na które nie znalazłem rzeczowej odpowiedzi.

WHEY premium