Witam,
a więc mam problem z tłuszczem na klatce piersiowej
ćwiczę na siłowni od lutego bieżącego roku, nie stosuje żadnych odżywek ani nic nie mam nawet ustalonej diety
i tu przychodze do was po pomoc co mam zrobić żeby spalić tłuszcz w okolicy sutków jakie spalacze tłuszczu stosować i do jakiej diety się dostosować żeby zrzucić ten "shit".
a więc mam problem z tłuszczem na klatce piersiowej
ćwiczę na siłowni od lutego bieżącego roku, nie stosuje żadnych odżywek ani nic nie mam nawet ustalonej diety
i tu przychodze do was po pomoc co mam zrobić żeby spalić tłuszcz w okolicy sutków jakie spalacze tłuszczu stosować i do jakiej diety się dostosować żeby zrzucić ten "shit".
Krzysztof Piekarz