SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz głownie w dplnej czesci klatki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
Witam. Mam problem z klatka. A głownie Z jej dolna czescia. Nie wiem czy to jest tłuszcz czy te ginomastia czy cos w tym stylu. Ale na pewno chciałbym sie tego pozbyc.I nie wiem czy pomoga tylko cwiczenia na redukcje i aeroby czy cos wiecej trzeba. Kiedys brałem keatyne jak by co.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19





Waga: 68

Wzrost: 170

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: paca od poniedziąłku do piatku w biurach

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: -

Stosowane wcześniej diety: -

nie wiem czy cos jeszcze potrzebne wiec jak cos to prosze opytania pozniej postaram sie wstawic foty

Zmieniony przez - torun w dniu 2009-06-28 13:12:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
Ale czy mi sie zdaje czy ty mnie nie rozumiesz. Ja sie pytałem czemu on jest pewny ze to na 100 % jest tłuszcz.
I czy da sie to spalić



Zmieniony przez - torun w dniu 2009-07-04 11:25:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
A fotkę możesz dać? Jeśli to tylko tłuszcz zjedzie poniżej 11% bfs jeśli to lipo lub gino to tylko skalpel...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552


tylko to foto jest z jakis 2 miesiecy lub cos około




zaznaczam rowniez ze kiedys byłem grybszy i małem własnie tłuszcz na klatce. Ale zaczełm cwiczeć i duzo grą c w piłke i jakos tak zleciałało ale na klatce został tylko nie wiem czy to tłuszcz yczy cos innego

Zmieniony przez - torun w dniu 2009-06-28 13:22:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
I to jest cos takiego jak napinam miesien klatki to mam twarde od gory prawie do dołu klatki ana sutkach mam miekie i nie wiem czy to tłuszcz czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
jak czujesz guziki pod sutkami to gino jak nie to lipo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
tylko to nie jest na samymi sutkami ten tłuszcz troche nad nimi tez jest tylko mniej a tam gdzie jest dolna czesc klatki jest wiecej

lipo a tłuszcz na pewno nie

Zmieniony przez - torun w dniu 2009-06-28 13:35:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
wiem ze lipo czy nawet gino moze samo zniknac do okolo 23 roku zycia...wiec cierpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
no ale czy to u mnie jest to tez jestes pewny cz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
dotknij swoich sutkow...masz guziki pod sutkami? Jak nie to jest to lipomastia, jak sa to ginekomastia. Lipomastia moze sama ustapic albo mozesz poprostu trenowac zeby efekt wizualny byl lepszy. Ginekomastia jak nie zejdzi ci do 23 roku zycia to skalpel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
nie czuje tylko czuje miesien sam twardy

a czemu wykłuczasz tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
nie wykluczam tluszczu. Prawdopodobnie masz lipomastie. Trening silowy poprafi efekt wizualny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- czy na mase???

Następny temat

Dieta a olej lniany

WHEY premium