SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy tymi hantelkami wyrobię biceps?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 771
A więc czy da radę 10 kg hantelkami wyrobić biceps bo ćwiczyłem i za bardzo nie widzę efektów, jak podnosić? Może muszę robić więcej powtórzeń a może nie tą techniką? Zawsze podnosiłem w tradycyjny sposób i chwytem młotkowym czy jak to tam się nazywa;p

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3043
Nie ma samego Bica . Trzeba riozpiske zrobić a nie machać bez sensu

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 771
To teraz kilka pytań
1.Wiem że nie ma, nie ćwiczę samego bica;p
2.Rozpiskę podnoszenia hantelek czy ogólnie ćwiczeń?
3.10 kg coś mi wgl. da? Czy to za mało?

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 327 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43435
Podaj jakie ćwiczenia robisz na tego "bica" i ile serii (a najlepiej cały trening).
A czy 10 kg hantelką wyrobisz sobie mięsień to zależy od Twoich indywidualnych predyspozycji,jednemu starczy 10 kg,dla innego 20 kg to mało.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
trening dla początkujących z podwieszonych, tam gdzie baniaki używaj hantli, poczytaj o diecie.
pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
po pierwsze samo cwiczenie hatlami to za malo na biceps
po drugie mosisz tez robic triceps
po trzecie chwytem mlotkowym to mozesz sobie gwozdzie wbijac, zawsze cos daje ale jak dla mnie to nic : D

W mroku nocy, psychicznej niemocy
A czas tik, tik, tiki, tiki, tik, tak...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
Moja propozycja treningu
Pon bic: 100 seri po milion powtorzen 30 kg hantlami
wt bic: 95 seri po 3 tysiace powtorzen uginanie ramion ze sztanga 80kg
sr bic " 1000 seri po miliard powtorzen podciaganie sie na drazku nachwytem wąśko
czw bic : 9000 serii po bilion powtorzen sciaganie dolnych linek wycagu
pt bic: 80000000 serii po 100 powtorzen ugianie przedramienia chwytem mlotkowym
sobota i niedziela 8 godzin brzuszkow i pompek

dieta:
1 posilek 8 Wiesmaców z Dużymi frytkami i Dużą Colą

2 posiłek 900 kubełków gigant z KFC

3 posiłek 10 paczek chipsów Crunchips a do tego 8 litrów Pepsi

4 posiłek 2 tony pączkow z marmoląda

5 posiłek tysiąc gałek czekoladowych lodów

6 posiłek przed spaniem milion pierników
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
gwarantowana mega masa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1823
Kolego zapytam ile Ty masz lat ???
NA to forum przychodzą ludzie poważni wykształceni lub mniej wykształceni ale są poważni do tego co robią a nie piszesz posta i sobie z ludzi jaja robisz.To co napisałeś jest bez sensu i tracą ludzie czas na czytanie Twojego posta.

Jeżeli chcesz żeby ludzie Ci pomogli w jakiś sposób i poświecili Ci troche czasu na to aby napisać jakiegoś sensownego posta to oni to oleja.

Tak więc dla mnie jestes żałosny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 771
Quicku jeśli to miało być śmieszne to masz jakieś dziwne poczucie humoru...
Osadnik na bica to tylko hantelki no i na drążku jeśli to się liczy.
Jeśli będzie trzeba podać coś jeszcze to piszcie.

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1781 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29418
quicku, kojarzę już ten plan i nick, czytam go i patrze a skądś znam tego typa, teraz nie mam wątpliwości, pogrzebałem troche w necie i znalazłem zdjęcie

http://w897.wrzuta.pl/obraz/15QjX4GCQS4/grubasrk_gg 

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym zacząć!

Następny temat

Zastąpienie ćwiczenia na plecki

electro
Polecane artykuły