Witam, ćwiczę na siłowni juz jakis czas.
Mam dosc zaawansowana kifoze piersiowa. Od tygodnia ćwiczę planem FBW w ktorym sa takie cwiczenia jak : martwy ciag, wioslowanie, i tu jest moje pytanie czy te cwiczenia moga poglebic moja wade postawy ?
Chce osiagnac duza mase miesniowa, ale jezeli te cwiczenia znacznie moga pogorszyc moja wade to jednak wolalbym to uslyszec od ludzi ktorzy cos na ten temat wiedza.
Mam dosc zaawansowana kifoze piersiowa. Od tygodnia ćwiczę planem FBW w ktorym sa takie cwiczenia jak : martwy ciag, wioslowanie, i tu jest moje pytanie czy te cwiczenia moga poglebic moja wade postawy ?
Chce osiagnac duza mase miesniowa, ale jezeli te cwiczenia znacznie moga pogorszyc moja wade to jednak wolalbym to uslyszec od ludzi ktorzy cos na ten temat wiedza.
Krzysztof Piekarz