SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kifoza piersiowa a Trening FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2334
Witam, ćwiczę na siłowni juz jakis czas.

Mam dosc zaawansowana kifoze piersiowa. Od tygodnia ćwiczę planem FBW w ktorym sa takie cwiczenia jak : martwy ciag, wioslowanie, i tu jest moje pytanie czy te cwiczenia moga poglebic moja wade postawy ?
Chce osiagnac duza mase miesniowa, ale jezeli te cwiczenia znacznie moga pogorszyc moja wade to jednak wolalbym to uslyszec od ludzi ktorzy cos na ten temat wiedza.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
Raczej powinny pomóc ponieważ wzmocnisz mięśnie zarówno pleców jak i klatki piersiowej. Pozatym sam mam ten problem i ćwiczę cały czas i jakoś wada mi się nie pogorszyła a może nawet sie polepszyło. Lecz ja mam jeszcze lordoze i martwego ciągu raczej unikam. Na plecy polecam śmiało podciaganie na drążku szeroko i wąsko praz wiosłowanie. Pamietaj również aby przy wykonywaniu jakiego kolwiek ćwiczenia trzymaj wyprostowaną postawe. Unikaj garbienia się i kociego grzbietu a będzie OK. Ewentualnie możesz dorzucić raz w tygodniu basen jeśli masz możliwość. PZDR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split na "przebudzenie" ?

Następny temat

Ocena treningu i prośba o zmiane ćwiczenia

WHEY premium