Czesc zakupilem sobie takie cosik:
http://trec.com.pl/iron_body/creatine_200_mesh.php
http://trec.com.pl/iron_body/mass_xxl.php
i
dextroze
moglby mi ktos napisac jak to brac? w jakich godzinach krete a w jakich massa xxl?
http://trec.com.pl/iron_body/creatine_200_mesh.php
http://trec.com.pl/iron_body/mass_xxl.php
i
dextroze
moglby mi ktos napisac jak to brac? w jakich godzinach krete a w jakich massa xxl?
Krzysztof Piekarz