Na początku chciałem się przywitać ze wszystkimi- więc Witam!
Przejdę od razu do sedna sprawy, więc mam prawie 17 lat,
167 wzrostu, 62 kg.
Raczej wcześniej nie ćwiczyłem, czasem tylko pompki/brzuszki/przysiady, ale to raczej amatorsko, żadnych konkretnych cykli, dam radę zrobić 20 pompek jeżeli to pomogło by ocenić jakąś moją sprawność fizyczną,
Chciałbym popracować trochę nad swoją sylwetką.
Konkretnie chodzi mi o zwiększenie siły i o wyrzeźbienie sylwetki.
Do dyspozycji mam 2x15 kg hantle maksymalnie. Niestety innego sprzętu narazie nie posiadam.
Więc czy ktoś byłby tak miły i pomógł by mi ułożyć trening na cały tydzień?- ogólnorozwojowy raczej z naciskiem na brzuch, ramiona i biceps.
Jak z dietą?- bo suplementów narazie też nie zamierzam brać, ma być w co bogata?
Tymi hantlami to na początku jak machać?- ile serii(...) i jakimi obciążeniami?
Najlepiej by było jak by ktoś mógł mi napisać jakiś mały plan na cały tyg. i jakieś porady do tego, czyli kiedy zwiększyć obciążenie, powtórzenia itp. Coś do dieto może.
Chciałem się jeszcze zapytać jak z efektami?- po jakim czasie średnio są widoczne?- dodam, że jestem zdeterminowany + co do treningu to zapewne 3x w tygodniu, ale chciałbym, żeby ktoś pomógł mi go ułożyć.
Pozdrawiam, Roksen
Przejdę od razu do sedna sprawy, więc mam prawie 17 lat,
167 wzrostu, 62 kg.
Raczej wcześniej nie ćwiczyłem, czasem tylko pompki/brzuszki/przysiady, ale to raczej amatorsko, żadnych konkretnych cykli, dam radę zrobić 20 pompek jeżeli to pomogło by ocenić jakąś moją sprawność fizyczną,
Chciałbym popracować trochę nad swoją sylwetką.
Konkretnie chodzi mi o zwiększenie siły i o wyrzeźbienie sylwetki.
Do dyspozycji mam 2x15 kg hantle maksymalnie. Niestety innego sprzętu narazie nie posiadam.
Więc czy ktoś byłby tak miły i pomógł by mi ułożyć trening na cały tydzień?- ogólnorozwojowy raczej z naciskiem na brzuch, ramiona i biceps.
Jak z dietą?- bo suplementów narazie też nie zamierzam brać, ma być w co bogata?
Tymi hantlami to na początku jak machać?- ile serii(...) i jakimi obciążeniami?
Najlepiej by było jak by ktoś mógł mi napisać jakiś mały plan na cały tyg. i jakieś porady do tego, czyli kiedy zwiększyć obciążenie, powtórzenia itp. Coś do dieto może.
Chciałem się jeszcze zapytać jak z efektami?- po jakim czasie średnio są widoczne?- dodam, że jestem zdeterminowany + co do treningu to zapewne 3x w tygodniu, ale chciałbym, żeby ktoś pomógł mi go ułożyć.
Pozdrawiam, Roksen
Krzysztof Piekarz