SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CREATINE XPLODE miażdżący matrix 6 form kreatyn bez cukru ! NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57949

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
Rusku a mnie klepie lepiej niz orogenix, mono i horse power.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6524
Może Knockout xplode :)
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
cell pump zdecydowanie lepiej działa niż zwykłe mono bynajmniej na mnie odczucia szybsze i efekty lepsze.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
malo jest produktow w skali lat ktore moga sobie przypisac status kultu - Cell Pump do nich nalezy i
nie za darmo Cell Pump zyskal to "miano"

w dobie obecnych stackow w ktorych czasem nie do konca wiadomo co sie znajduje
w dobie pobudzaczy/dopalaczy wszelkiej masci
nie dziwie sie ze ktos moze nie POCZUC Cell Pumpa - co nie oznacza ze on nie dziala
pozytywnie na miesnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2063
Jak brałem cell pumpa to działał na mnie niesamowicie... od razu czułem kopa itp. i chyba teraz wychodzi korzystniej cenowo niż xplode:P ale biore bcaa xplode,jak już ktoś wspomniał można połączyć prochy...:) zatem jestem na tak:P

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Cell Pump bedacy stackiem ma nieco szersze zastosowanie
choc nie ma Magna Power

oba preparaty mozna smialo jak pisalem laczyc z BCAA Xplode lub /i GLUTAMINE Xplode dla calosciowych efektow - to pierwsze swietne zwlaszcza przed i na treningu
drugie po
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
z czym najlepiej laczyc taka kreatyne? ze stakiem? przed silka wziasc stack a po tego xploda?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
stack ma juz w sobie kreatyne
wiec nie ma sensu laczyc z CX

polecam jak wspomnialem wyzej z BCAA Xplode !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26056
Kiedy produktu można spodziewać się w konkursie za punkty ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Nie ma podane jakiej kretki ile tam jest, więc możliwe że jabłka najwięcej. Dorzucili pirogronian i cytrynian bo nikt go nie kupuje z oferty Olimpa no i powstał kolejny produkt.
Mega super anaboliczno-nokautujący z butów wyrywający Creatine Xplode.


Sorry za szydere, ale według mnie ostatnio Olimp puszcza same beznadziejne produkty, takie typowe pod zarobek, nic interesującego. Jak kiedyś to była moja ulubiona firma to na chwilę obecną kupuje tylko ich witaminy i omega gold. W dziedzinie aminek, stacków, nie ma o czym gadać
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie do Pana Sławka Ambroziaka - odpornosc

Następny temat

Magiczne mikstury Sławomira AMBROZIAKA

electro
Polecane artykuły