SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine Xplode

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Kupiłem ten produkt niedawno i mam pewne wątpliwości więc pytam. Po zdarciu pierwszej folii i odkręceniu nakrętki wieczko było bardzo wydęte dosłownie do granic możliwości. Po przebiciu wieczka z opakowania jakby zeszło powietrze i wydobył się nieciekawy zapach ,dosłownie jakby zfermentowane było czy nawet skiśnięte. Teraz jak otwieram to dosłownie zapach wina jest. Chciałem zapytać czy to ma tak być bo wypiłem kilka porcji i w smaku ok jednak mam lekkie rewolucje żołądkowe? Proszę o rozwiązanie moich wątpliwości i czy mogę jakoś taki produkt ewentualnie wymienić.Data przydatności 09-2013r. Dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Produkt musi być dobry , jakżda kreatyna fimy OLIMP ma wydęte wieczko :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Moja nie tak nie miała ani niczym nie zalatuje... Pewnie Twoja była przechowywana w nieodpowiednich warunkach, zbyt wysoka temperatura itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Możliwe . Także nwm BARTLEY ;/ Jeśli masz paragon , czy coś to idź do sklepi w ,którym nabyłeś towar i pogadaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boostery Testosteronu VS Sterydy Anaboliczne!

Następny temat

Pytanko do Binia.

WHEY premium