Witam. Znalazłem taki jogurt ostatnio u mnie w sklepach:
Bez cukru - 4 gram białka i 6 gram wegli i 0,1 tłuszczu na 100 ml.
Na stronie producenta reklama:
Jogurty bez cukru
Jogurt owocowy bez cukru bez tłuszczu to doskonały produkt mleczny fermentowany, gęsty o mocno owocowym smaku . Nie zawiera tłuszczu i nie zawiera cukru, wzbogacony koncentratem białek mleka i obecnością żywych kultur bakterii jogurtowych zmniejsza poziom cholesterolu w surowicy krwi, ułatwia syntezę witamin, wspomaga układ odpornościowy. Polecany codziennie szczególnie dla diabetyków i osób dbających o zdrowie, piękną sylwetkę i dobre samopoczucie. (osm.sanok.pl).
Ja biorę to w kontekście diety - na przykład zjadam taki jogurt z 250g sera chudego. Co sądzicie o tym jogurcie? Czy to jakiś totalny shit czy też moje połączenie będzie okay - tym bardziej, że ćwiczę, chcę jeszcze trochę zrzucić, uwielbiam jogurty i mam już dość naturalnych z chrupkami :)
Zmieniony przez - onewpa w dniu 2010-10-05 11:16:34
Bez cukru - 4 gram białka i 6 gram wegli i 0,1 tłuszczu na 100 ml.
Na stronie producenta reklama:
Jogurty bez cukru
Jogurt owocowy bez cukru bez tłuszczu to doskonały produkt mleczny fermentowany, gęsty o mocno owocowym smaku . Nie zawiera tłuszczu i nie zawiera cukru, wzbogacony koncentratem białek mleka i obecnością żywych kultur bakterii jogurtowych zmniejsza poziom cholesterolu w surowicy krwi, ułatwia syntezę witamin, wspomaga układ odpornościowy. Polecany codziennie szczególnie dla diabetyków i osób dbających o zdrowie, piękną sylwetkę i dobre samopoczucie. (osm.sanok.pl).
Ja biorę to w kontekście diety - na przykład zjadam taki jogurt z 250g sera chudego. Co sądzicie o tym jogurcie? Czy to jakiś totalny shit czy też moje połączenie będzie okay - tym bardziej, że ćwiczę, chcę jeszcze trochę zrzucić, uwielbiam jogurty i mam już dość naturalnych z chrupkami :)
Zmieniony przez - onewpa w dniu 2010-10-05 11:16:34
Krzysztof Piekarz