Witam.Mam do Was pytanko,jaka frakcja białka bedzie najlepsza do redukcji wagi. Izolat ktory jest szybko wchłaniany czy koncentrat ktory bedzie uwalniał aminokwasy wolniej i tym samym zmniejszy łaknienie ? Bede wdzieczny za odpowiedzi,pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
nie przywiazywal bym szczegolnej uwagi do tego jaki rodzaj bialka wciagam na redukcji (zreszta tak samo jak na masie). bral bym pewnie koncentrat (vitafit np.), ale jesli faktycznie ma to dla Ciebie duze znaczenie to bral bym pewnie jakies wolne frakcje ,zeby dluzej sie uwalnialy aminokwasy. a jesli chodzi o poczucie sytosci, to sa bialka w formie takiego jakby budyniu, wlasnie po to zeby lepiej zaspokajac glod(podobno). pzdr
tak
...
Napisał(a)
Ok dziękuje Ci za informacje. znalazleem na you tube reklame pewnego sklepu xxx i tam reklamuje izolat do redukcji.Pracuje w sklepie z odzywkami i zawsze kobietom polecam sam koncentrat do redukcji. pozdrawiam
...
Napisał(a)
osobiscie tez jestem za wpc+dodatkowo aminokwasy bcaa/eaa.
na stopie amatorskiej/rekreacyjnej bym sie nie przejmowal zbytnio rodzajem bialka.
na stopie amatorskiej/rekreacyjnej bym sie nie przejmowal zbytnio rodzajem bialka.
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
Napisał(a)
Jak wyżej. Jednak osobiście czuję się nieco lepiej psychicznie, kiedy wiem, że mam jakiś izolat, w którym ilość węgli tłuszczów jest z założenia mocno obniżona, przez to bardziej pasuje przy gubieniu masy. Nie są to jednak aż takie ilości, abyś musiał sie nimi zbytnio przejmować, jednak zwracaj uwagę na to, żeby węgli tam za dużo nie było, bo jednak WPC WPC nierówne.
SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!
Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!
Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
zestaw Gainer Xpand Białko ZMA Tribulus... proszę o rady
Następny temat