SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko do redukcji

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5428
Witka,
w kwietniu zaczynam redukcję, chcąc stracić jak najmniej mięśni które budowałem od listopada do redukcji planuję wrzucić białko.
Teraz pytanie do was, jakie białko, przyswajane przez dłuższy czas kupić?
Chodzi o to żebym zjadł coś z białkiem z rana, przed szkołą ponieważ nie mam możliwości nic sensownego oszamać już w szkole.
Nie musicie pytać o dietę ponieważ tematykę diet ogarniam i będę ją sobie szlifował przy redukcji. Teraz zależy mi tylko na radzie dot. białka.

P.S. Czy opłaca się brać kreatynę, białko i Machine Man Burnera w trakcie redukcji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2959 Napisanych postów 42131 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 354955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47470 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw diete uluz i jak ci braknie bialka to dopiero proszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2959 Napisanych postów 42131 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 354955
Activlaba whey 80 jest dobre , bo jest geste i syte , sam jem z owsianką

Jesli chodzi o to czy warto brac kreatyne , białko i spalacz to wiadomo ze zalezne jest od diety i moze wspomóc , nie ma przeciwskazan tak na prawde jak podchodzisz do tego z głowa

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-03-23 11:53:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na przerwę? - przetrenowanie?

Następny temat

Dziwna sylwetka

Fruzelina