Szacuny
9
Napisanych postów
1325
Wiek
52 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7348
Sorry, w tym przypadku oczywiście racja. Na pewno w tym przypadku coś dostaje za reklamę, chyba że kasę zgarnia organizator, ale to byłby jakiś ewenement ...
Czyli kilka-kilkanaście stówek można doliczyć ...
Szacuny
1
Napisanych postów
2607
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
17835
Co do tych reklam to jest dość dużo, bo ostatnio był np. wywiad z Jacobem Volkmannem (reputacja podobna jak Drwal, czyli większość pewnie z was go nie skojarzy) i on mówił, że ma problemy finansowe itd. to jak mu przenieśli walkę to się wkvrwił, bo mówił, że łącznie przepadło mu 20 tyś $, bo miał dostać 10 czy 15 tyś$ od UFC a resztę od tych sponsorów. I jeszcze kilka takich wypowiedzi się słyszało, że często fighterzy drugie tyle zgarniają z tych reklam