SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Tomkiem Drwalem na temat "cyrku" KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Toney może sobie zgarnąć miliard baksów. I tak wyjdą na nim na plus. Rzadko się zdarza, że main event, do tego o pas jest przyćmiony w****u przez inną walkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Jaja to będą jak Toney jakąś bombą przyhaczy Coutura. Wtedy chyba rozpłynie się z zachwytu nad sobą Co do ME to jakoś nie ciągnie mnie do niego. W ogóle średnio lubię Bja i jego walki. Chociaż talentu i skilla odmówić mu nie sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja BJ nie lubię, ale on jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników. Jedyny jego problem czasami to brak motywacji. Od większości różni się tym, że pieniędzy mu nie brak, co by nie robił, także może przez to podświadomie ma pewien minus w tej kwestii.
Niemniej jednak oczekuję, że dzisiaj rozłoży Edgara sromotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 996




Pierwsza część wywiadu dla www.boxingnews.pl

E. 2:44 - wjazd Pudziana
Popieram ich wypowiedź w 100 %

Zmieniony przez - kaczka31 w dniu 2010-09-15 08:16:18

Zmieniony przez - kaczka31 w dniu 2010-09-15 08:16:36

To ja, kaczka41,jakby ktoś nie wiedział

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
nie wiem czemu ale nie lubię tych "chłopców"

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-09-15 08:19:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Gdzie sa te komentarze jezdzace po Drwalu, i biorace w obrone tych dwoch plastikowych panow? - chetnie zobacze, bo ja widzialem inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
koshik - "Drwal bardzo wiele stracil u mnie tym wywiadem. Typowe zachowanie emigranta do usa ktory po 2 latach pobytu mowi "a u nas w usa to ..." co wy mozecie wiedziec? jakby nagle go oswiecilo i poznal odpowiedzi na wszystkie pytania. przyklad idzie z gory u nas jeden bez nerki i bez jaj a tam walka main event dwoch 50 latkow - zenada - kazdy chce zarobic niech Toemk dba o swoj biznes" - NIC DODAĆ NIC UJAC, ZGADZAM SIE W 100 %

Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA DOKŁADNIE TAK TO WYGLADA.
TEN WYWIAD TO TYLKO BEZNADZIEJNA PROBA OBRAZENIA PEWNYCH LUDZI (KOMENTARZ O BRAKU NERKI POKAZUJE IDEALNIE JAKIM TOMEK DRWAL JEST CZLOWIEKIEM MIMO ZE CENIE GO JAKO ZAWODNIKA).

SKONCZY SIE TAK ZE OBERWIE PO ŁBIE W USA WROCI DO KRAJU I BEDZIE STARTOWAL NA JAKIEJS "GALI" PRZEZ MAŁE "g" ORGANIZOWANEJ NA SALI GIMNASTYCZNEJ OGLADANEJ PRZEZ 2 OSOBY NA KRZYŻ JAK WYSTEP NASTULI.

I WTEDY MU RURA ZMIEKNIE I ZMIENI TON :)

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2010-09-15 10:02:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw pjerdolą że nie chcą komentować wypowiedzi Tomka, a potem pół wywiadu sie wyżalają, chyba panów buraków to ugryzło? Panowie są zakompleksieni i tyle.

Kawulski do tego standardowo wyzywa ludzi z innymi poglądami od idiotów (kompleks straszny), Martin tez ostatnio nazwał Tomka bęcwałem bodajże.

"Tomek podjął decyzje, wyjechał za ocean i robi tam wielką KU*WA kariere" ręce opadają, tak właśnie podjął DOBRĄ decyzje że to zrobił. Przeklinanie przed kamerą "fajności" nie dodaje. Panie szefie Macieju, Tomek robi 2x większą karierę niż ty razem z Martinem. Z resztą bodajze Maciej jest wielkim fanem MMA to wie na czym Drwal stoi, i że jest lubiany w stanach. Wyraził swoje zdanie, i to tak ugryzło właścicieli KSW że hoho.

Nie mam szacunku dla tych dwóch kolesi, ze względu na ich poglądy, sposób wypowiadania sie i traktowanie innych.



Żeby mnie zaraz jakiś hejter nie odpisywał nie na temat - krytykuje ich dwóch jako osoby, nie KSW jako organizacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
co ten pionek sie wypowiada o ksw, zal mu bo go nie biora na gale i nie zarabia kasy
taka jest prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marj0 ekspercie z dupy wzięty pjerdolnij sie młotkiem w łeb, Tomek wyleczył kolano i walczy dzisiaj w nocy. Nie mają argumentów to podważają osiągi Tomka, może i nie jest w czołówce ale większosć walk jak na razie wygrywa i jest lubianym zawodnikiem w Stanach.

Dobra już nie pisze wiecej bo szkoda klawiatury na tematy o obecnym KSW, moja opinia o całym tym "cyrku" jest na 5 stronie, uważam że to dobre nie ejst i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice do walki.

Następny temat

Fight24 zbiera pytania do wywiadu z Mamedem Khalidovem

WHEY premium