SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie na temat dawnego zdarzenia z CC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Oglądałem filmik o CopCopie, własnie ten:




I pod koniec tego właśnie filmiku nokautuje przeciwnika kopnięciem na głowe, czy może mi ktoś opisać co się wtedy mu stało? temu znokautowanemu i czemu Mirko był taki zdenerwowany?

Bardzo dziękuje za odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
to wydarzenie nie było dawne.walka miała miejsce we wrzesniu na Pride final contlict 2006.ten znokautowany to wanderlei silva.oni obaj sie nie lubili.

...i tak to sie kręci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Niiieee mu nie chodzi o Silve.

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Mirko wcale nie był zdenerwowany,wiedział poprostu że to tylko połowa sukcesu-czekała go jeszcze walka finałowa z Barnettem.
a Wanderlei Silva( bo to on był tym przeciwnikiem) pozbierał się,posklejał do kupy,dotarł do szpitala,a tam mu powiedzieli ze będą jeszcze z niego ludzie i wrócił do trenowania.Szykuje się do nastepnego pojedynku.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
pod koniec crocop nokautuje wanderleia silve ktory pozniej przez 3 tygodnie nie mogl cwiczyc(cos z okiem)


a mirko byl zdenerwowany bo w tej walce byl za silva


ps:ciekawe ile hl''ow z ta muzyka jeszcze powstanie...

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
zdenerwował się, bo zupa była za słona...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
bo u bukow obstawial Vanda

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
pawelek

Podobno mało nie zbankrutował przez obstawienie Silvy w tym pojedynku.
Jak mówił potem: "miałem przegrać, ale mi się noga omsknęła <płacz>"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Jesteście stuknięci

Myślałem że może tak źle mu szło że się wkurzył że "dopiero teraz padł" albo się wkurzył że może mu coś poważniejszego zrobił, ale po dłuższym zastanowieniu się przestałem tak myśleć

Poza tym oglądnołem puźniej całą tą walke :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
QUEBLO udzielił ci dobrej odpowiedzi. Po tej wygranej musiał stoczyć następny pojedynek z trudniejszym przeciwnikiem. Poszukaj walki Cropcop - Barnett.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Nie ma :/ Wygrał?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hughes vs gsp ogłoszone

Następny temat

Nowy 2-letni kontrakt fedora z dse podpisany !

WHEY premium