SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wywiad z Tomkiem Drwalem na temat "cyrku" KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 996
Pewnie troszkę dają, ale więcej jak walka wygrana. Zawsze jakby nie patrzyć to reklamuje zwycięzca. Ale to zależy od umowy

To ja, kaczka41,jakby ktoś nie wiedział

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
Sorry, w tym przypadku oczywiście racja. Na pewno w tym przypadku coś dostaje za reklamę, chyba że kasę zgarnia organizator, ale to byłby jakiś ewenement ...
Czyli kilka-kilkanaście stówek można doliczyć ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
beka z tego marnego zawodnika, niech lepiej nie przybywa do polski na gale bo dostanie lomot i ucieknie z placzem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
Taaak, Najman by go zjadł na śniadanie, a Kułak z Dowdą na podwieczorek ...

Dobra walka mogłaby być z Pudzianem, tylko obawiam się, że Pudzio by wymiękł tutaj i wcale mu się nie dziwię ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
przeciez tego lesniczego to by krzysio ibisz rozlozyl w pierwszej rundzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45161
marj0 weź za przeproszeniem wypier.. z tego forum co?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
Jest tu moderator? Bo głupie dowcipy i kretynizm są zabawne tylko do pewnego poziomu ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17835
Co do tych reklam to jest dość dużo, bo ostatnio był np. wywiad z Jacobem Volkmannem (reputacja podobna jak Drwal, czyli większość pewnie z was go nie skojarzy) i on mówił, że ma problemy finansowe itd. to jak mu przenieśli walkę to się wkvrwił, bo mówił, że łącznie przepadło mu 20 tyś $, bo miał dostać 10 czy 15 tyś$ od UFC a resztę od tych sponsorów. I jeszcze kilka takich wypowiedzi się słyszało, że często fighterzy drugie tyle zgarniają z tych reklam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice do walki.

Następny temat

Fight24 zbiera pytania do wywiadu z Mamedem Khalidovem

electro
Polecane artykuły