Witam !
Właśnie zacząłem drugi cykl.
Pierwszy przeszedłem całkowicie "na sucho". Starałem się jeść dużo produktów białkowych.
Mam 23 lata, 183 cm wzrostu, 110 kg wagi.
Proszę o wskazówki jakie suplementy powinienem zacząć brać.
Pozdrawiam
Maciej
Właśnie zacząłem drugi cykl.
Pierwszy przeszedłem całkowicie "na sucho". Starałem się jeść dużo produktów białkowych.
Mam 23 lata, 183 cm wzrostu, 110 kg wagi.
Proszę o wskazówki jakie suplementy powinienem zacząć brać.
Pozdrawiam
Maciej
Krzysztof Piekarz
