Witam! Jeśli lekcje mam w godzinach 10 - 19 to czy mogę posiłki rozłożyć w ciągu dnia w taki sposób:
6.30 - śniadanie
8.00 - 2 śniadanie
10.00 - obiad
15.00 - 2 obiad w szkole
19.00 - 3 obiad
22.00 - kolacja
Trochę drażni mnie ta przerwa przed i po 2 obiedzie. Ale nie mam za bardzo jak nosić do szkoły więcej żarcia. Postaram się tam dowalić jakieś przekąski a z czasem gainera. Nie trenuje w tym dniu, tylko bieg rano i abs. Czy jest to w miarę ok??
6.30 - śniadanie
8.00 - 2 śniadanie
10.00 - obiad
15.00 - 2 obiad w szkole
19.00 - 3 obiad
22.00 - kolacja
Trochę drażni mnie ta przerwa przed i po 2 obiedzie. Ale nie mam za bardzo jak nosić do szkoły więcej żarcia. Postaram się tam dowalić jakieś przekąski a z czasem gainera. Nie trenuje w tym dniu, tylko bieg rano i abs. Czy jest to w miarę ok??
Kurczak, ryż i kreatyna zrobią z ciebie skur#$%yna!
Krzysztof Piekarz
(unikniesz wtedy tej przerwy między obiadem a drugim obiadem)