SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"BTW" . Dieta na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
Dostalem takie informacje
2b/1,5t/5w
żeby użyć je na diete.
Waże 62kg wiec wyszło mi
124 gram białka
93 gram tłuszczy
310 g węglowodanów

I mam teraz pytanie, mam liczyć każdy posiłek? Nie rozumiem troche..
Tyle mam dziennie jeść? czy co.
Przeszedlem już od tygodnia na diete jednak nie robiłem żadnych obliczeń, nic nie liczylem itd. Jem po prostu zdrowo i staram się dużo. Do tego ćwicze. Czy to nie wystarczy? Czy musze specjalnie jakies diety układać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8047
specjalistą nie jestem , ale teoretycznie nie tak ze mną najgorzej :) heh tak masz liczyć każdy posiłek , chyba to logiczne ? łącznie ma Ci wyjść tyle b/t/ww ile sobie zakładasz, nie ma czegoś takiego jak specjalna dieta, albo się wg dobrze , zdrowo odżywiasz albo nie, liczenie btw to raczej standard u każdego, o ile widzę to masz mega niedowagę, pewnie specjalnie kcal się trzymać nie musisz z tego powodu, po prostu dla przykładu spisz sobie jeden dzień na kartce co jesz , później to oblicz i zobacz czy ten Twój "zwykły " dzień dostarcza Ci tyle ile trzeba, a później już tylko mniej/więcej powielaj schemat, coś nie idzie to podbijasz/zmniejszasz kcal , przede wszystkim czytaj, ten dział to skarbnica wiedzy, pozdro

"Co Cię nie zabije to Cię rozk****... " ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1g ww i białka to 4 kcal
1g tł 9kcal powodzeniai jest dziennik posiłków vitalmaxa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
Jak mam sobie spisac jak nie wiem ile to ważyło?
zamawiam sobie ejdzenie z restauracji to mam je ważyć przed zjedzeniem?
No bez przesady.. jem zdrowo i to chyba wystarczy nie? staram sie 6 razy dziennie.. i już.
Jak za dużo zjem to chyba mi nie zaszkodzi bo przeciez i tak chudy jestem nie? jak przytyje do 75kg to potem sobie moge liczyc zeby za duzy nie przytyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
No to skoro nie chcesz liczyć to po co wyjeżdżasz z tymi obliczeniami swoimi?
Chcesz to stosuj się do 10wsazkówek żywieniowych, a jak już będziesz gotów zabrać się za zbilansowaną dietę to jednak waga się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
z resteuracji chyba nie jesz na codzień ? chyba że tak to już wybacz...
ilewazy.pl
waga 30zł

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryba...

Następny temat

Niedorobiony system nauczania a dieta

WHEY premium