Chciałem prosić o jakiś plan na biceps. Chciałbym zeby sie rozrósl bo jest mały. Najlepiej żeby to było raz w tygodniu. Jestem początkującym ale rok temu ćwiczyłem 6 miesięcy plan waidera. Ze względów zdrowotnych przerwałem .Teraz czuje sie lepiej i chciałem poćwiczyć biceps potem może inne partie. Posiadam sztangielki, sztnge i ławeczke skośna. Z góry dziękuje.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 29
Waga: 78
Wzrost: 180
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: 6 miesięcy
Uprawiane inne sporty: nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga sztangielki
Dieta: tak
Przeciwskaznania medyczne: dyskopatia
Zażywane suplementy: nie
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 29
Waga: 78
Wzrost: 180
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: 6 miesięcy
Uprawiane inne sporty: nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga sztangielki
Dieta: tak
Przeciwskaznania medyczne: dyskopatia
Zażywane suplementy: nie
Krzysztof Piekarz