witam chciałbym zaprezentować swoja aktualna formę .Moim zdaniem sylwetka się poprawiła , ale czekam tez na wasza opinie .
jeżeli chodzi o trening to 3 razy siłka i do tego 3 razy w tygodniu chodzę do lasku podciągać się na drążku . wymiarów nie podaje jak i osiągów bo zawsze są dyskusje na ten temat . proszę tylko o ocenę mojego aktualnego wyglądu .dodam teraz parę fotek .pozdrawiam
wzrost 183cm
waga 99kg
Krzysztof Piekarz





daje soga ! A nie dodawałeś już przypadkiem kiedyś zdjęc na sfd ?
daje soga ! A nie dodawałeś już przypadkiem kiedyś zdjęc na sfd ? [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
-->