SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 lat małymi krokami do przodu /

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Ok sog juz polecial i pewno poleci nie jeden raz :) Ja zawijam w kime Konczal dobranoc i pozdrawiam koksa ;) jak cos chetnie popisze na gg 312695( co do silowni oczywiscie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Samirek -
Konczal - Sylwetka naprawdę imponująca, najlepsze łapy i plecy, łydki też mi się bardzo podobają. Klatka troszkę słabiej, ale też ładna. Brzuch niestety tragedia, względem reszty, a przy Twoim 'hobby' jest on potrzebny, daje ochronę ważnym narządom, tak więc pomyśl nad poprawą tej partii
Mógłbyś bardziej zagłębić się w temat suplementacji?
O coś mocniejszego nie pytam, sprawa indywidualna.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 382 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8627
łapy i plecy to moje lepsze partie ale z brzuchem nie jest tak złe jak dobrze zepnę to sześciopak jest widoczny ale przy wadze 100 kg niecałe jest ok moim zdaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Nalas odrazu taka emotka ;p

Konczala z widzenia znam, to samo miasto i ten sam klub to o silowni chyba pogadac mozna ;)
Dobra teraz na serio juz ide spac <zieef>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
no dobra, tak wyszły ; d ale Ogólnie plecy masywne, bic duży jak i bark :) daj pozycje bokiem trica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 382 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8627


tricka bokiem nie mam ale mam stare pleców z wagi 80 kg :) a wiec 20 kg temu oraz 2lat;D HEHE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
No właśnie po pierwszej focie myslałe ze jakis dziadek skoxowany wyebał foty, siwiejesz czy cu ? a coi do formy to była chyba juz lepsza cnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3946
jesteś nazistą?

forma sprzed 2 lat za***ista, ale było coś mocniejszego, no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 382 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8627
wydaje mi się ze teraz jest najlepiej :) no zależy komu jaka sylwetka się podoba teraz mam w miarę dożą masę wymiary i gęstość oraz twardy mięsień :)


Nazistą po czym to niby stwierdzasz? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Niezla sylwetka, kto ci tak lydke pocial Dalszych sukcesow!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielka redukcja 33 lata -22 kg w 22 tygodnie

Następny temat

Do Oceny SteelG5

WHEY premium