Witam, od ponad miesiąca jestem na zbilansowanej diecie 1700kcal którą ułożył mi mój trener. Ćwicze na siłowni 3 x w tygodniu i 5 x w tygodniu zaraz po treningu siłowym jeżdżę na rowerku stacjonarnym przez godzinę. Początkowo waga wskazywała 82.5 kg, dzisiaj wskazuje 74.4 ale nie widać efektów, są ale minimalne, ciężko mi uwierzyć że to wszystko to woda.. Obwód uda nie zmniejszył się o nawet 1cm chociaż zawsze daje z siebie wszystko. Dodam że waga spadała stopniowo 79.5, 76.5, 75.5, 74.4.
Dane:
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
Wzrost:172 cm
Kiedy wreszcie będą widoczne efekty ? Podzielcie się swoją wiedzą na ten temat i opiszcie własne obserwacje.
PS. Ważąc 79.5 kg posiadałem w sobie wg analizatora masy ciała 58.5kg beztłuszczowej masy ciała i 20.7 kg tkanki tłuszczowej.
Pozdrawiam
Dane:
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 lat
Wzrost:172 cm
Kiedy wreszcie będą widoczne efekty ? Podzielcie się swoją wiedzą na ten temat i opiszcie własne obserwacje.
PS. Ważąc 79.5 kg posiadałem w sobie wg analizatora masy ciała 58.5kg beztłuszczowej masy ciała i 20.7 kg tkanki tłuszczowej.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz