SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zmian w brzuchu na redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5516
Redukuje blisko pół roku, w tym czasie że 136kg zlecialem do 114 (190cm wzrostu), cisne dalej ale niepokoi mnie jedna rzecz. Mianowicie moje ubytki w okolicach brzucha/boczkow są znikome. Trenuje silowo 5 razy w tygodniu, do tego 40/60 minut cardio, micha trzymana. Czytałem jakieś stare posty, gdzie rzekomo takie okolice spadają na końcu. Ale po postu średnio wierzę że wkrótce będę ważył 100kg, i nagle zrzuce tak wielki brzuch (można powiedzieć, że to u mnie partia dominującą) niech ktoś mnie utwierdzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tadoe
Chyba nie sugerujesz, że jedzenie ryżu i kurczaka przez 6 miesięcy jest dobre dla psychiki oraz że wagi nie są się utrzymać bez takich wyrzeczeń.


widac ze nie masz zielonego pojecia o diecie skoro uwazasz ze dieta to kurczak ryz brokuly

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Tzn ile centymetrów w pasie straciłeś od początku redukcji?
7

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5516
Koniu151
Tzn ile centymetrów w pasie straciłeś od początku redukcji?


Nie mierzylem, lustro wystarczało, także do tego by stwierdzić że mało co tam idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
A masz jakieś zdjęcia przed/po ?
Cokolwiek po czym możemy ocenić coś poza Twoimi subiektywnymi odczuciami?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
po pół roku to już powinieneś dać odpoczać organizmowi z 4 tygodnie na zerowym bilansie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Chyba ten deficyt to za duży nie jest, bo średnio mniej niż 4 kg na miesiąc zleciało. A z takiej wagi zwykle idzie więcej....
Więc na moje oko wszystko jest prawidłowo. Nie mierzysz się to i nie wiesz dokładnie - na pewno z 2 dziurki w pasku przesunąłeś.. A brzuch jak masz duży i otłuszczony to długo bedzie Ci się rzucał pierwszy w oczy, więc subiektywnie bedziesz twierdził, ze nic nie zeszło.. I tak, schodzi na końcu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Polecam podejść do tego bardziej profesjonalnie, a efekty na pewno będą. Przede wszystkim zacząć mierzyć obwody ciała. Nie jesteśmy w stanie się ustosunkować do tego co piszesz nie znająć efektów. Twoje subiektywne zdanie nie jest tutaj wyznacznikiem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5516
Meh, zawiodłem się. W porządku, do tej pory tych obwodów nie mierzyłem, więc nie możecie mi pomóc? Jeśli zapewniam, że na ponad 20kg utraty prawie nic nie ruszyło, to co szkodzi doradzić mi, nawet zakładając że pieprze głupoty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Jedyne co można doradzić, to dokładne wypełnienie ankiety działu. Od tego zaczniemy wprowadzać zmiany w Twoim stylu życia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
ja Ci doradze jak kolega Dj Dodo wejdz na zerowy bilans na 4 tygodnie daj organizmowi troche odpoczac od tej redukcji

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tadoe
Meh, zawiodłem się. W porządku, do tej pory tych obwodów nie mierzyłem, więc nie możecie mi pomóc? Jeśli zapewniam, że na ponad 20kg utraty prawie nic nie ruszyło, to co szkodzi doradzić mi, nawet zakładając że pieprze głupoty?


wejdz na bilans zerowy na kilka tygodni.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie w szkole

Następny temat

Poszukuje trenera

WHEY premium