SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy to szybka przemiana materii??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Witam!!!
To mój pierwszy post wiec jeśli coś źle napisze poprawcie mnie.
Mam 19 lat ważę 72kg i 171cm wzrostu trenuje już 3 lata kulturystykę.
Mój problem polega na tym ze strasznie dużo jem i np po godzinie jestem znów głodny, i co zjem dość często oddaje, zazwyczaj luźniejszym kałem, trudno mi przybrać na masie. Czytałem ze do jedzenia mam dodawać 1-2 łyżeczki oliwy z oliwek czy to dobry pomysł a może jestem na coś chory.
Jest to nie komfortowa sytuacja ponieważ meczące jest chodzenie minimum 3 razy do wc dziennie, nie stosowałem żadnych diet ograniczających. Może macie jakieś pomysły na ten problem proszę o szybką odp!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
Ale jak masz szybszy metabolizm to mozesz potrzebowac wiecej
IMO po prostu jesz nie za zdrowo wiec nie dziw sie ze nie ma masy a i jakies dolegliwosci
Bo te chipsy i fast foody to dawno powinienes odstawic
Albo sie zdrowo odzywiaj cwicz i miej wyniki
Albo jedz co chcesz ale po co tracic czas na cw skoro nic nie daja
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
powiedz czy od zawsze tak miałeś ?
jak wygląda Twoja dieta?
jak wygląda twój stolec i mówie tu całkiem poważnie ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
różnie miałem tak ale nie przypominam sobie by np 4 czy 3 lata temu tak było, sterydów żadnych nie brałem tylko same odżywki (kreatyna itp) dieta ryż, jajka, płatki kukurydziane, banany
a stolec taki jasno brązowy taki pomarszczony, falowany kawałki po 5-8cm tak na oko ale mowie nie zawsze mam luźny stolec zazwyczaj ja strasznie mocno się napcham
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
czy widać niestrawione resztki pokarmów czy wszytsko jest strawione

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
tak widać nie strawione resztki ale też nie zawsze
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej będzie jak przedstaiwsz dietę i spróbujesz wolno jeśc nie spieszyć sie myślę że to nic powaznego ale obserwuj dokłądnie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
ogólnie nie mam aż tak ścisłej diety staram się codziennie zjeść te 100g ryżu, 1-2 miskę płatków, 2 banany , 4-5 jaj też nie zawsze wszystkie te produkty zjadam bo nie jestem w stanie wmieścić już ale oprócz tego jem w pracy od 6-14 prawie cały bochenek chleba obkład ser żółty albo szynka,kiełbasa itp po pracy o 15 jem obiad a wyżej wymienione produkty zjadam tak od 16 do 20 i też nie codziennie ale w dni treningowe zawsze trenuje pon, środa, piątek po 21, 22 zjadam jeszcze kolacje zazwyczaj chleb oczywiście nie zdrowa żywność (w ciągu dnia) też wchodzi w grę chipsy, fast food (rzadko), słodycze itp
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
a czy mógłbyś ułożyć dietę z prawdziwego zdarzenia lub tak przynajniej skomponować posiłki i zobaczysz czy też tak będzie?\zastanów isę

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
no mógłbym spróbować ale moja prośba jest taka czy mam coś dodać/odjąć do swojej diety
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
odejmij szynki kiedłbasy spróbuj odjąć owsiane na korzyść razowca lepsze źódła ww dodaj mięso ryby warzywa i zdrowe tł

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
Poczytaj o błonniku, może produkty które go zawierają zastopują twoje dolegliwości.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa ;)

Następny temat

Prosba o sprawdzenie diety redukcyjnej

electro
Polecane artykuły