SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czym zastąpic...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 565
Witam .
Jakim ćwiczeniem na plecy można zastąpić podciąganie się na drążku w treningu FBW? Niestety jestem jeszcze za słaby aby zrobić 2 serie co najmniej sześcio powtórzeniowe
Myślę, że dobrym cwiczeniem dla początkującego jest przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim. Z góry dziękuje za odp. .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
np, daj w A wioslo a w B mc Lub z koniecznośći ściaganiem drążka.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 565
w B na nogi mam mc więc pozostaje sciąganie drążka Dziękuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8131
Ja bym się nie poddawał i prosiłbym o pomoc kogoś w podtrzymaniu nog, ewentualnie dostawił sobie krzesło/ławeczke i pomgał jak coś. W końcu zrobisz te pełne serie samodzielnie.

o swe marzenie walcz...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 565
Dojdę do tego na pewno . Na razie z 10 powtórzeń bez wcześniejszego zmeczenia dam radę zrobic na raz, ale nic więcej... Myślę, że podciągania wdrożę w trening za jakiś czas.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7103
Nie rezygnuj z podciagania, podciagaj sie 4-5 serii ile tylko mozesz powtorzen.
Jesli juz tak bardzo chcesz zastapic to sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki.

Jesli pomoglem, poczestuj sogiem.

AVE!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
Słuchaj chłopie, też miałem ten problem i doradzili mi robić negatywne powtórzenia (podstawiasz coś pod drążek i podskakujesz do klatki i się opuszczasz jak najwolniej, i tak 10-12 powtorzen)- ja mówie 'taaa chvja to da' i sam nie wiem kiedy sie tak wzmocnilem, teraz napyerdalam 10 normalnie ;)

i dawaj to na poczatek, poki masz siłe

Zmieniony przez - hilde w dniu 2010-08-04 16:33:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 565
Jeśli masz takie doświadczenie i dużo Ci to dało, spróbuje tego. Dałbym soga ale juz przyznałem wcześniej w tym temacie Dzięki wszystkim, pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
koxXxxX

tematu QUEBLO poczytaj

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 780 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11142
Nie każdy od razu podciąga się nie wiadomo ile razy.

Jeśli teraz odpuścisz podciąganie to później ciągle będziesz miał wymówkę.

"Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie" - Muhammad Ali

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split a a6w!!

Następny temat

Split do oceny-3 dniowy.

electro
Polecane artykuły