Ilość wyświetleń tematu: 225217

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 292
I połowa da radę, widać, że nie ma strachu w Lechu. Wyszli z przekonaniem własnej wartości i nawet ładnie tą grę ciągną. Oby tu strzelić gola, bo to będzie miało ogromne znaczenie.
...
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Kurde 2 połowa początek za***iście ale od 70 min jak zaczęli słabnąc to dlaczego Zielina nie robił podwójnej zmiany i dodatkowo inaczej powinien ustawić zespół.
Jak dla mnei za długo się czaił z tą zmianą i jest efekt :/

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2010-07-27 22:24:40

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
No niestety porażka 1:0 ale to nic będzie rewanż u siebie to sobie chłopaki odrobią nie jest źle :)
...
Zmieniony przez - vinci18 w dniu 2010-07-27 22:29:36
...
Jest liderem w tym dziale Szacuny 75 Napisanych postów 34608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434131
Nie wszystko stracone, choć lepszym wynikiem przed rewanżem byłby remis, nie mówiąc już o zwycięstwie, na które była szansa

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Chłopaki się spięli , widać było brak sezonu...
Co mnie zaskoczyło to waleczny Stilic , który walczył jak nigdy w poprzednim meczu dziś nie był w ogóle widoczny. Drygas bardzo pozytywnie

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Kamil Drygas grałem z Nim w juniorach, co chłopak miał pokrętło w lewej nodze

Po sezonie w lidze wojewódzkiej on trafił do wtedy jeszcze juniorów Amicy Wronki, a ja do okręgówki

Teraz z jego bratem mam możliwość grania, rocznik 94 również lewa noga, też ma papiery na granie

juve!!!

...
Widzisz jakieś papiery ?? xD bo ja nie
...
Gdybyśmy mieli Lecha z zeszłego sezonu z meczów (Fredrikstad, Legia, Sląsk) czy jeszcze wcześniej z sezonu 2008/09 wcale o rewanż bym się nie martwił. Byłbym pewien że taką Spartę jesteśmy w stanie ograć 2:0, 3:1, czy nawet 4:2. Ale wtedy siłą Kolejorza było nie tyle gra w destrukcji co ofensywa. Dziś tego ewidentnie brakuje, w III meczach strzelamy 1 bramkę, 2 tracimy. Przed rewanżem mam obawy, realne wyniki na awans do 1:0- choć tu może być dogrywka i oddychanie rękawami, 2:0- musi wyjść mistrzowski mecz z tyłu i skuteczny z przodu, 3:1 bardzo mało prawdopodobny z uwagi na kwas jaki gramy w ataku.
Na plus: Drygas, Kotor, Arboleda, Bosacki, Wichniarek,
Na minus: Peszko (jeździec bez głowy), Stilic (paskudnie grająca Sparta wybiła mu z głowy z technikę. Po 2 to jest taki zawodnik,że by coś zagrać musi mieć przestrzeń
wczoraj tego nie miał. Gancarczyk bezproduktywny.
bez wyróżnienia: Krivets, Wjtkowiak (byłoby na plus ale bramka jego:( ), Dima.