Chciałabym nieco wyrobić sobie mięśnie, tak, aby widoczny był ich delikatny zarys. Chodzi mi głównie o mięśnie ud oraz brzucha. Od tygodnia wykonuję brzuszki tradycyjne, do siadu i skaczę na skakance. 50 brzuszków, 50 skoków, przerwa minutowa. Wykonuję ich po 200. Czy to da jakieś efekty?
Wybaczcie brudne lustro - zmora fotek robionych samej sobie. ;)
http://www.otofotki.pl/img14/ky6299_1.jpg.html
http://www.otofotki.pl/img14/ft839_2.jpg.html
Wybaczcie brudne lustro - zmora fotek robionych samej sobie. ;)
http://www.otofotki.pl/img14/ky6299_1.jpg.html
http://www.otofotki.pl/img14/ft839_2.jpg.html
Krzysztof Piekarz
A6W nie polecam, spróbój zrobić 