SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chciałbym przytyć .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
Mam 13 lat.
Wzrost 163cm.
Waga 46kg.
Uprawiane sporty - jezdze na rowerze,gram w piłke nożna.
Chciałbym przytyć z 10 kg. Przeczytałem już wiele poradników i tematów "jak przytyć" ale nieznalazłem w nich wiele informacji. Teraz jem tak:
Śniadanie - Jajo kurze x2, 2 kromki/jedna bułka z szynką/kiełbasą.
godzina 11:00 - Serek wiejski + mleko
13:00 Serek "Fantasia" lub Monte"
15:00 - Obiad Kurczak/Ryba/Wołowina + Ziemniaki i Surówka
17/18 - Ryż biały z ketchupem + 1 łyżka oliwy
20:00 - 2 jaja kurze, + mleko , 2 kromki z szynką/kiełbasą.
Co jeszcze bym mógł jeść? Jakieś ćwiczenia? Posiadam Hantle 10 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9085
17/18 - Ryż biały z ketchupem + 1 łyżka oliwy

co to w ogóle za posiłek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
Dieta do wymiany...Poczytaj podwieszone tematy z tego działu...Zajrzyj do "Zbiór linków działu Odżywianie" ; )

Biało Czerwoni FANATYCY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
Myśle nad dołożeniem do ryżu filet z piersi kurczaka 150g
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9085
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

zachęcam do lektury. Jesteś młody i naturalną rzeczą jest że rośniesz. Te 'danonki' możesz podjadać ale żeby to nie był główny posiłek dnia.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Witaj!
I tak Cie podziwiam mody człowieku że zwracasz w wieku 13 lat uwagę na swój wizerunek. Punkt dla Ciebie!
Pamietaj jednak, że wlaśnie z racji wieku ciągle się rozwijasz. Bardzo dobrze że się ruszasz, biegasz, grasz w piłke.
Jak pisali wcześniej, podjadaj te danonki ale między posiłkami jak chcesz.
Musisz jeść regularnie co 3 godziny a w każdym z posiłków dostarczaj weglowodanów (kasze, ryże, makarony, chleb najlepiej razowy, płatki owsiane), białko (mięsa, ryby, jajka, twarogi, serki wiejskie) i tłuszcze (orzechy, nasiona, oliwe z oliwek).
Jeśli w każdym z tych posiłków bedzie coś z tych 3 grub (węglowodanów, białek i tłuszczy) to już bedzie bardzo dobrze.
Postaraj się jeść więcej niż teraz a napewno zauważysz zmiany.
Nie skupiaj się narazie na wyliczeniach, na to przyjdzie czas w przyszłości i ciesz się młodością, możliwością pogrania z kumplami w piłkę i wakacjami.
Pozdrawiam, bedzie dobrze

P.S jak byłem mlodszy to ciągle było słychać odgłos kozłującej piłki, brudnych chłopców po meczach, ciągle kolana mieliśmy podrapane lub łokcie i ciągła rywalizacja ze starszymi o boisko. Było nas tak dużo że robiliśmy mieszane składy. Wyobraźcie sobie, że tak dawno tego nie słyszałem, że ostatnio aż przecierałem oczy jak zauważyłem ekipke 6 chłopców idących i kozłujących piłką...
teraz też grają... ale Fife a w wieku 20 lat wchodzą na sfd.pl do działu odchudzanie...
Ot tak, off topic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9085
of topic ale bardzo ważny. I czy palisz papierosy? wiem że bulwersujące pytanie ale u mnie na osiedlu sporo takich 13latków palących

ps: tomaszS piękna przemiana Sog się należy
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
On ma 13 lat, intensywnie rośnie, spokojnie, jeszcze przyjdzie czas, że zacznie tyć o.O
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Dzieki MegaMuscle
Ja grałem w piłke, ruszałem się, biegałem a wystarczył rok nic nie robienia, głupota i też wylądowałem a 96 kg

Już nie bede off topował, sorry.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Balinx ciesz się życiem kolegami i spędzaj aktywnie czas.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla bogatych

Następny temat

pomoc :cel -57, jest 64

electro
Polecane artykuły