Mam 13 lat.
Wzrost 163cm.
Waga 46kg.
Uprawiane sporty - jezdze na rowerze,gram w piłke nożna.
Chciałbym przytyć z 10 kg. Przeczytałem już wiele poradników i tematów "jak przytyć" ale nieznalazłem w nich wiele informacji. Teraz jem tak:
Śniadanie - Jajo kurze x2, 2 kromki/jedna bułka z szynką/kiełbasą.
godzina 11:00 - Serek wiejski + mleko
13:00 Serek "Fantasia" lub Monte"
15:00 - Obiad Kurczak/Ryba/Wołowina + Ziemniaki i Surówka
17/18 - Ryż biały z ketchupem + 1 łyżka oliwy
20:00 - 2 jaja kurze, + mleko , 2 kromki z szynką/kiełbasą.
Co jeszcze bym mógł jeść? Jakieś ćwiczenia? Posiadam Hantle 10 kg.
Wzrost 163cm.
Waga 46kg.
Uprawiane sporty - jezdze na rowerze,gram w piłke nożna.
Chciałbym przytyć z 10 kg. Przeczytałem już wiele poradników i tematów "jak przytyć" ale nieznalazłem w nich wiele informacji. Teraz jem tak:
Śniadanie - Jajo kurze x2, 2 kromki/jedna bułka z szynką/kiełbasą.
godzina 11:00 - Serek wiejski + mleko
13:00 Serek "Fantasia" lub Monte"
15:00 - Obiad Kurczak/Ryba/Wołowina + Ziemniaki i Surówka
17/18 - Ryż biały z ketchupem + 1 łyżka oliwy
20:00 - 2 jaja kurze, + mleko , 2 kromki z szynką/kiełbasą.
Co jeszcze bym mógł jeść? Jakieś ćwiczenia? Posiadam Hantle 10 kg.
Krzysztof Piekarz


