SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spalenie malej ilosci tluszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
Nie wiem czy to dobry dział, ale pisze tutaj.

Mam problem, muszę zrzucić troszeczkę tłuszczu z brzucha i z tyłka, nie jestem gruby, ale chce aby widać mi było mięśnie brzucha, a tyłek przy okazji.

Jak mówiłem nie jestem gruby, bo przy 184 cm wzrostu wazę 65 kg(17 lat). Dziwne jest także to, ze utrzymuje stalą wagę, obojętnie czy jem ile wlezie, czy staram się jeść zdrowo. Może ma to tez coś do tego, ze się strasznie pocę, może szybko spalam tłuszcz cy coś.

Aktualnie robię A6W już jestem przy 14 dniu, a także pompki, czy wznoszenie nóg na leżąco(myślałem, ze to coś daje na mięśnie skośne brzucha wiec robię)
Proszę o pomoc z problemem opisanym w 1. akapicie Aha, zależy mi na spalenie tego tłuszczu do, końca wakacji, dodam tez ze sporo gram w nogę czy w siatkę itp. A i czy tak w ogóle A6W sie opłaca robić, bo już kiedy robiłem, ale nie dało takich efektów jakie oczekiwałem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
185cm i 65kg wagi?

Troche przesadzasz z tym gubieniem tłuszczu.Podejżewam, że przydałby ci się trening masowy, by zdobyc trochę mieśni.

Wpisz tutaj to co jesz w ciągu dnia. Wypełnij ankiete szczegółową.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Dokładnie tak. Pewnie masz z 12%bf, ale praktycznie 0 mięśni, więc nie ma co 'być widoczne'

/pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
Na ta ankietę już chyba za późno :/(czy jakoś się da dodać, bo edytowałem posta , ale się nie dało?)

Co jem codziennie:
rano: 3 kanapki z serem żółtym, masłem, wędlina(chleb biały, wiem ze to źle ale cóż) lub płatki Corn Flakes

Obiad: ziemniaczki, sałata, fasolka, pomidory, ogórki i jakieś mięso drobiowe lub wieprzowe

Lunch kolo 16: jakieś 2 kanapki albo jakaś przekąska

Kolacja kolo 20: tez 3 kanapki, jak śniadanie

Pije tez dużo wody mineralnej
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz niedowagę, na siłownie i rób masę. To co jesz to tragedia, rozpisz sobie normalnie dietę jak chcesz efekty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
A jakieś ćwiczenia, np. ćwiczenia domatora czy coś takiego mogą być?
Dlaczego to co jem to tragedia, dużo ludzi tak je?

Gdzieś widziałem taka stronę co jeść a czego nie w jakich porach itp. ale nie mogę jej znaleźć...
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczenia to najlepiej trening siłowy, polecam FBW 3x tydzien

To że dużo ludzi tak je to nie znaczy że dobrze, poczytaj o układaniu diety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
I jedynie 3x na tydzień będzie wystarczające?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 953
No coz.. najgorzej to maja endo..

Czlowieku.. tu nie ma co spalac.. W tym wieku powinienes 75 kg wazyc, podejrzewam ze wygladasz jak patyk.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
3x wystarczy, mięsień rośnie gdy odpoczywa. Nie ma nad czym się zastanawiać, układaj dietę, trening i mykaj ćwiczyć
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oto moje kilka pytań

Następny temat

Dieta redukcyjna [5kg] do oceny

electro
Polecane artykuły